Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj jedna warstwa, dziś z rana druga warstwa

 

Skąd pomysł na warstwowanie OC 2.0 ? ;)

 

Wujo Gruby w teście pisał, aby go hojnie nakładać i stąd pomysł, aby go poprawić ;)

 

A powiedz co to za plamy zostały? Białe czy takie ciemne?

Te ciemne bez problemu widać i zawsze bez problemu schodzą.. ale! przy ich wycieraniu koniecznie led w ręce i kontrola bo one rozmazują się w piekny hologram (który zasycha) jak za długo poczekamy przed wytraciem tych spotów (zależy to mocno od temp.) Trzeba popróbować czasów docierania, fibr, docisku (lekko i szybkie ruchy) itp itd.

Co do warstwowania, jak Piotrek pisze nie robimy tego, kiedyś tego próbowałem, niby się udało ale była to męka straszna, druga warstwa momentalnie zasychała i nie dawała się dotrzeć. JA robiłem to bodaj po 2 godzinach, po kilkunastu nie próbowałem.

Czy coś to dało niewiem bo nie widziałem już tego auta a sam nie prowadziłem w tą stronę testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mi się wydaje, tym bardziej że dźwięk, jak wspominałem bardziej przypomina dźwięk rur, czy luźnych elementów latających w torbie niż pojedyncze metaliczne uderzenia. A nic nie mogę tam zobaczyć wszędzie osłony. Warstat. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021, ja również troszkę zaniemogłem, ale to tylko na szczęście drapiące gardło i co za tym idzie kaszel. Troszkę przesadziłem w ostatnią niedzielę, bo latałem w koszulce z ciepłego pomieszczenia na dwór i z powrotem, ale byłem w odmiennym stanie świadomości wtedy, więc było mi wszystko jedno 8-)

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próba wymiany rozrządu i oczywiście co, nie dałem rady wykręcić ostatniej śruby od łapy silnika, bo jakiś partacz (czyt. mechanik) przy poprzedniej wymianie dokręcił na maksa śruby i dla pewności skleił na kleju, nic tylko pogratulować inteligencji :/ A co gorsze system fiata nie przewidział tych śrub i jestem w czarnej du*** :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chat, - przerabiałem taki sam temat w swojej kobyle.

Powodem hałasu była aluminiowa osłona termiczna, układu wydechowego. Od temperatury "powiększyły" się otwory od dwóch śrub i osłona opadła na tłumik- myślałem, że oszaleję. Wystarczyły większe podkładki pod śruby. Przynajmniej na razie :-]

Nawet nie wiem czy u Ciebie jest taka osłona, ale u mnie było dokładnie jak piszesz

dźwięk rur, czy luźnych elementów latających w torbie niż pojedyncze metaliczne uderzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chat, - przerabiałem taki sam temat w swojej kobyle.

Powodem hałasu była aluminiowa osłona termiczna, układu wydechowego. Od temperatury "powiększyły" się otwory od dwóch śrub i osłona opadła na tłumik- myślałem, że oszaleję. Wystarczyły większe podkładki pod śruby. Przynajmniej na razie :-]

Nawet nie wiem czy u Ciebie jest taka osłona, ale u mnie było dokładnie jak piszesz

dźwięk rur, czy luźnych elementów latających w torbie niż pojedyncze metaliczne uderzenia.

 

No i już po wizycie u lekarza, diagnoza pęknięta sprężyna (swoją drogą gratulacje dla GR_BKP Grzegorza. Powinieneś zagrać choćby w Lotto :P ).

No, i jeszcze "ucieszyło mnie to", że ponieważ jest to tzw. element bezpieczeństwa to wymienia się dwie :roll: . Tak, czy siak, czekam tydzień na przysłanie części z Niemiec.

Niech, żyją dziury w polskich nadmorskich drogach - konkretnie w okolicach Kartuz, bo tam w wakacje właśnie zaliczyłem glebę w poboczu przy wyprzedzaniu tira. :good::wallbash:

 

...a i autem nie polecają mi jeździć.... wiec chyba wezmę golfinę od żony i tam coś zepsuję :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca z Alledrogo...

Najpierw dostałem nie to co zamawiałem (jak na ironię zamawiałem pobraniem, a otrzymałem tylko za podpisem), później uzgodniliśmy, że towar odeślę najtańszym listem(tak wybrał sprzedawca), a on dośle prawidłowe zamówienie i tak też zrobiliśmy. Raptem po 3 tygodniach, wystawionych pozytywach itd. dostaję na pocztę wiadomość z allegro, że sprzedawca zmienił warunki zamówienia, powód: "paczka uszkodzona, zagubiona, zwrot", następnego dnia dostaję wiadomość z pytaniem kiedy paczka zostanie wysłana, a jeżeli została wysłana, to prosi o potwierdzenie nadania... Tak bo ja po 5 lat trzymam nadania za paczkę (a właściwie list) o wartości 30zł :kox:

No nic, poszukam jeszcze jutro, jak nie znajdę to niech walczy z pocztą, nie ja nalegałem na najtańszą możliwą wysyłkę :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq92, coś ostatnio pisałeś, że tylko do pełna lać :D

Miałem na myśli pełne wiaderka coby gasić w razie czego :D Winowajcą okazała się plecionka masy co idzie do skrzyni. Zerwała się w ręku. Na razie zrobiłem prowizorkę i jutro jadę na poszukiwania nowej 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.