Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Naprawiam, w sensie serwisy oferuja taka usluge. Nawierca sie otwor, wysysa powietrze, wpuszcza zywice, utwardza UV i poleruje szybe. W 508 mialem taki zabieg robiony i rok juz trzyma i prawie nie ma sladu po naprawie. Koszt 60 czy 80 zl.

 

Oczywiscie nikt nie gwarantuje ze nie peknie od razu przy naprawie albo 2 dni pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starsi kierowcy :wallbash: , którzy powyciągali swe toczydła spod pierzyn w garażach by zawieść małżonkę na cmentarz, dla których nie liczy się nic poza zdobyciem miejsca parkingowego 2 metry od bramy cmentarza... :dontknow:

jeden o mało mnie nie staranował bo tak się zapatrzył w szukaniu miejsca, że wjechał na przeciwległy pas a drugiemu zachciało się zmieniać pas na rondzie (linia ciągła wykonana z kostki brukowej) bo mu chyba zniczy zabrakło i postanowił wjechać na parking marketu. :dontknow:

byle do poniedziałku :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starsi kierowcy :wallbash: , którzy powyciągali swe toczydła spod pierzyn w garażach by zawieść małżonkę na cmentarz, dla których nie liczy się nic poza zdobyciem miejsca parkingowego 2 metry od bramy cmentarza... :dontknow:

jeden o mało mnie nie staranował bo tak się zapatrzył w szukaniu miejsca, że wjechał na przeciwległy pas a drugiemu zachciało się zmieniać pas na rondzie (linia ciągła wykonana z kostki brukowej) bo mu chyba zniczy zabrakło i postanowił wjechać na parking marketu. :dontknow:

byle do poniedziałku :evil:

 

taaa...

prawie od tygodnia widać te wszystkie świentalne seje, matizy, sieny, felicje, etc. robiące ładny sajgon na drogach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawiam, w sensie serwisy oferuja taka usluge. Nawierca sie otwor, wysysa powietrze, wpuszcza zywice, utwardza UV i poleruje szybe. W 508 mialem taki zabieg robiony i rok juz trzyma i prawie nie ma sladu po naprawie. Koszt 60 czy 80 zl.

 

Oczywiscie nikt nie gwarantuje ze nie peknie od razu przy naprawie albo 2 dni pozniej.

 

W Nordglass'ie dają, ale usługa chyba 2x droższa. Ja robiłem, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mickul, dlaczego mnie taka sytuacja nie dziwi... :o

dziwi mnie tylko jedno, przy okazji tych świąt wokół cmentarzy kręci się pełno strażników miejskich i policji, więc taki delikwent powinien zostać odholowany w ciągu maks 10minut i dodatkowo nagrodzony odpowiednim mandatem :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawiam, w sensie serwisy oferuja taka usluge. Nawierca sie otwor, wysysa powietrze, wpuszcza zywice, utwardza UV i poleruje szybe. W 508 mialem taki zabieg robiony i rok juz trzyma i prawie nie ma sladu po naprawie. Koszt 60 czy 80 zl.

 

Oczywiscie nikt nie gwarantuje ze nie peknie od razu przy naprawie albo 2 dni pozniej.

 

W Nordglass'ie dają, ale usługa chyba 2x droższa. Ja robiłem, polecam.

 

W poniedzialek jade do Nordglassa wlasnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy w półmroku(6-8 rano, 15-17) jeżdzą bez świateł albo na swoich chinskich LED'ach :zly::dontknow:

 

Ostatnio godz. 22.00 jadąc sobie jedną z większych arterii stolicy mknęła autkiem panienka bez świateł, zagadana przez telefon. Dwa pasy po jednej stronie oddzielone pasem zieleni i płotkami. Wzbudzała tak wielki "podziw", że ci z naprzeciwka, zza płotków migali światłami. Jechała tak z 5 km, skończyło się dopiero na światłach, jak jeden z kierowców wysiadł ze swojego auta i podszedł do panienki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandacik 100zł 2 pkt. karne - brak pasów - moja wina niestety, Reszta pasażerów prawidłowo zapięta. Dałem się "podjechać" jak dziecko :dontknow: - starzeję się :)

Poznańska obwodnica; alfa romeo na zderzaku i dwie policjantki :)

Cóż znowu ściagną z PIT;a

 

 

 

 

 

 

'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.jpg

 

Rano siostra podesłała. Od 8 rano tata próbuje się doprosić interwencji serwisu Inchcape Warszawa/ Assistance. Assistance nie chce reagować, bo auto może jechać. Serwis może przyjąć auto, ale za 4 dni będzie czas, żeby się nim w ogóle zająć, auto zastępcze się oczywiście nie należy, bo nie przyjechał na lawecie.

 

Śmiech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się chyba skończy jakimś ładnym Polo w dizelku, jest coś na placu ab sofort ?

 

Merc jaki jest, taki jest. Ale czy MB Warszawa czy Łomianki zawsze czekają z kluczykami do zastępczaka w rękach, zawsze mają miejsce i zawsze chcą pomóc. Inchcape olewka.

 

Nie mówiąc o tym, że komplety kół przyjechały, ale nie z tymi oponami co trzeba. Ja nie wiem kto zarządza tym cyrkiem tam :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis może przyjąć auto, ale za 4 dni będzie czas

LOL,

Byłem w MB Wawa na przeglądzie szarego w piątek.

Cappucino naprawdę dobre. Zrobili szybciej niż zakładali. NIe mówię o gratisach jakie zastałem w samochodzie po odbiorze. Naprawde złęgo słowa nie mogę powiedzieć.

 

coś się dla młodej damy wybierze mniej awaryjnego

Oferta z finansowaniem dostępna?

:D

 

Się chyba skończy jakimś ładnym Polo w dizelku

Podstawcie Mini na plac to Gruby weźmie w rozliczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.