Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jakaś babka kupiła ode mnie gre na PS3 na allegro wczoraj w południe. Od tej pory zero kontaktu w sprawie wybranej formy płatności i dostawy. Najśmieszniejsze, że nie wybrała nawet tych opcji w allegro więc tylko kliknęła kup teraz i olała sprawe. Jak jutro nie będzie odzewu to przedwonie do niej.

Ma jednego negatywa sprzed 4lat gdy zrobiła taką samą akcje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dementor, też tak na początku myślałem, ale czymś go musieli zabrać :D Pewnie Matiz specjalnie wyjechał. Jeżeli audi jechało w takim kierunku jak stoi to miało pierwszeństwo, a Matiz stał na STOPie.

Edit: w artykule jest napisane, że zamaskowani kolesie ścigali Audi. I podczas ucieczki zderzył sie z Matizem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to oni tym matizem jechali ? :idea:

 

Też tak w pierwszej chwili pomyślałem. Autor artykułu dał radę. Trzeba przeczytać 2x żeby ogarnąć o co chodziło :)

 

A mnie wkurzył uszkodzony akumulator. 2,5 roku - oryginał z ASO... Nie ma opcji go naładować :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wiadomo :D Porachunki kibiców. Audi stało jednak na stopie. Jedno auto zajechało droge, drugie strzeliło Audi w tył. Audi zaczęło uciekać i zderzyło sie z Matizem. I sie rzucili z kijami. Widać na filmie wszystko

http://express-tv.pl/kibole-lks-zaatako ... f23f8825f1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to oni tym matizem jechali ? :idea:

 

Też tak w pierwszej chwili pomyślałem. Autor artykułu dał radę. Trzeba przeczytać 2x żeby ogarnąć o co chodziło :)

 

A mnie wkurzył uszkodzony akumulator. 2,5 roku - oryginał z ASO... Nie ma opcji go naładować :zly:

CDTi od zawsze miały problem z prądem...na forum zafiry pakują zamiast 60-62Ah,74-75 :-] ponoć daje radę i kręci jak szalony :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się jedynie mogę cieszyć, że mój akumulator Bosch kupiony już zdaje się 4 lata temu (rok po kupnie auta) póki co działa i nie daje jeszcze oznak zużycia. Fakt, że u mnie 95Ah 830A więc większy ale i silnik trochę bardziej prądożerny na rozruchu.

Na Twoim miejscu dałbym sobie spokój z kupnem aku w ASO i poszukał austryjackiego Bannera z linii Power Bull - dostał sporo nagród i certyfikatów producentów aut. Jest montowany na pierwszy montaż w VAG, MB, BMW i Aston Martinie więc lipy nie robią. Cenowo podobnie do Varty - 95/100Ah w granicach 450pln. 70/74Ah w okolicy 300-330pln.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto umówione na środę do oddania na generalny remont blacharki, graty pokupowane, wstępnie wybrany i dogadany lakiernik, rozpoczęte zbieranie gratów pod dalsze mody a dziś info, że moja firma robi dużą redukcję która najprawdopodobniej mnie obejmie.... :cry:

Aż się odechciewa czasami wszystkiego :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.