Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde co za miesiąc :kox:

Wydatek goni wydatek. Już myślałem że gorzej nie będzie a tu pilnie do zmiany tarcze, klocki i chłodnica klimy w Mondeo:/ a do tego astra zaczęła wydawać dziwne dźwięki na 3 gary...

Kto poleci tanie źródło części? Pamiętam, że na forum kilka osób się oferowało swego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę z domu do samochodu zanieść kilka rzeczy. Wszystko OK. Wracam po 2 godzinach, szyba przednia uderzona kamieniem. Pęknięta na długości 30 cm.

Obok parkingu dzieci bawiły się w wojnę. :wallbash:

Tak z ciekawości :) dzieci własne czy obce ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde co za miesiąc :kox:

Wydatek goni wydatek. Już myślałem że gorzej nie będzie a tu pilnie do zmiany tarcze, klocki i chłodnica klimy w Mondeo:/ a do tego astra zaczęła wydawać dziwne dźwięki na 3 gary...

Kto poleci tanie źródło części? Pamiętam, że na forum kilka osób się oferowało swego czasu.

Podaj dokładnie auto i nr vin i co potrzebujesz to może coś podziałamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę z domu do samochodu zanieść kilka rzeczy. Wszystko OK. Wracam po 2 godzinach, szyba przednia uderzona kamieniem. Pęknięta na długości 30 cm.

Obok parkingu dzieci bawiły się w wojnę. :wallbash:

Tak z ciekawości :) dzieci własne czy obce ?:D

Obce :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde co za miesiąc :kox:

Wydatek goni wydatek. Już myślałem że gorzej nie będzie a tu pilnie do zmiany tarcze, klocki i chłodnica klimy w Mondeo:/ a do tego astra zaczęła wydawać dziwne dźwięki na 3 gary...

Kto poleci tanie źródło części? Pamiętam, że na forum kilka osób się oferowało swego czasu.

 

rónież mogę spróbować pomóc, daj na PW vin i najlepiej od razy wszystkie dane + co potrzebujesz.

będziesz mógł sobie odebrać osobiście w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś zauważyłem rudą pod uszczelką która nic nie daje na progu... W jednym miejscu obawiam się dziury na wylot ehh. Już w te auto tyle kapusty wydałem że klnę Opla po wsze czasy. Jedyny plus jest taki- w moim regionie ich nie kradną bo co się dziwić jak to dziadostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś zauważyłem rudą pod uszczelką która nic nie daje na progu... W jednym miejscu obawiam się dziury na wylot ehh. Już w te auto tyle kapusty wydałem że klnę Opla po wsze czasy. Jedyny plus jest taki- w moim regionie ich nie kradną bo co się dziwić jak to dziadostwo.

 

 

a silnik ? 1.9 CDTI bardzo dobre jednostki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik? EGR nie ma, DPF też nie więc sporo problemów odeszło. Teraz idzie na zastąpienie kolektora z klapami na kolektor bez klap. Teoretycznie silnik dobry ale podzespoły są tak dziadowskie że ręce opadają (alternator i rozrusznik po regeneracji, nowa chłodnica bo stara zgniła, magistrala wodna rdzewieje i trzeba zakładać z nierdzewki [jakoś w Fiacie Croma czy Vectra C montowali takowe, w Astrze/Zafirze niestety nie]). Jeszcze prawdopodobnie łożysko sprężarki klimatyzacji się odzywa. Takim tempem idzie to wszystko że niedługo podwoję wartość auta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
:shock:

 

Na Slasku piekne slonce i zaraz chyba autko umyje :D

Co prawda wieje i jest ok 8 stopni, no ale lepsze to niz snieg ;)

to ja wczoraj kawke piłem w ogrodzie :P bo ładnie było a dzisiaj tak jak widac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier z GLS..uprzedziłem rodziców że powinien dzisiaj być.. byli w domu..nie raczył do mnie zadzwonić..w skrzynce awizo.

Niby był ale o której nie wiem bo pismo gorsze niż lekarskie..zobaczymy czy jutro dotrze :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.