Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

700319 list polecony zwykle koło tygodnia

Wysyłam około 20 poleconych miesięcznie i raz, w święta, zdarzyło mi się, że polecony szedł 48h miast 24h. Paczek wysłałem może kilkadziesiąt ale też wszystkie były w 24h :o

Oczywiście warunek to wizyta przed 13:00. Choć kilka razy wysyłałem po południu i też 24h było.

Ale co fakt to fakt: jak mam zawalony dzień i nie idę w ''swoich'' godzinach na pocztę to pie@#$%^ca można dostać. Milion ludzi, dwa okienka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700319 odbiór przesyłki z poczty to u mnie od kwadransa do godziny.

to jest jeszcze nic! Kiedyś paczka mi leżała już 2-3 dni na poczcie, akurat trafił się urlop to mówię "podjade na poczte w jakiejś niepopularnej godzinie - powiedzmy 11:00, wszyscy w pracy" - taki ch*j, kolejka na cały budynek i 20 minut czekania na odbiór paczki, co do inpostu to na pewno odizolują paczkomaty do osobnej spółki i będzie robić kase :)

 

[ref]kamilgt[/ref], - tak, kurier do mnie dzwoni zazwyczaj o 12:00, mimo wybranej opcji "dostawa po 16"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
co do inpostu to na pewno odizolują paczkomaty do osobnej spółki i będzie robić kase :)

 

Mam taką cichą nadzieję :)

 

Ja tam wolę paczkomat od kuriera. Paczkomat jest czynny 24 godziny na dobę i można odebrać paczkę kiedy się chce a z całym dobrodziejstwem przesyłek kurierskich, z kurierem trudno się umówić na konkretną godzinę przez co dzień się rozwala :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzyła informacja sprzed tygodnia że firma Inpost jest zagrożona bankructwem oraz wczorajsza wizyta na poczcie, na której nie byłem od dawien dawna :wallbash::wallbash::wallbash:

Obie te rzeczy idą oczywiście ze sobą w parze...

Paczkomat - u mnie w 99% czas dostarczania paczek mieści się w 24 godzinach od daty wysyłki, czas jej odbioru z paczkomatu - kilka sekund.

Poczta Polska - 3 dni paczka, list polecony zwykle koło tygodnia, odbiór przesyłki z poczty to u mnie od kwadransa do godziny.

Pod względem cenowym, po 1 marca poczta pobiła już firmy kurierskie :thumbdown:

 

Jak sobie pomyślę że za rok mogę być skazany na ich obsługę to mnie krew zalewa :zly::zly::zly:

 

 

Oj tak, podpisuje się pod tym rękoma i 21 palcem. Wczoraj nie wiem co mnie tknęło żeby wysłać pocztą, 3 malutkie buteleczki(250ml) 16zł + prawdopodobnie nie dojdą w 24h :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700328 Czwarty wyciek z przekładni kierowniczej w przeciągu roku :/

Za każdym razem była regenerowana czy już nową kupiłeś?

 

Regenerowana :? następnym razem 3 razy się zastanowię zanim przyjdzie mi do głowy cokolwiek regenerować.

 

Nie dostajesz gwarancji za regenerację? Ja kiedyś dostałem 12 miesięczną gwarancję jak mi zregenerowali maglownicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł Zarzeczny nie żyje

 

Jak poinformował na Twitterze redaktor Jacek Kmiecik, w wieku 56 lat zmarł dziennikarz sportowy Paweł Zarzeczny. Wiadomość potwierdził Krzysztof Stanowski, który ostatnio współpracował z dziennikarzem w serwisie weszlo.com. Powodem śmierci Pawła Zarzecznego było zatrzymanie akcji serca.http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/pa ... yje/09ylpq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700328 Czwarty wyciek z przekładni kierowniczej w przeciągu roku :/

Za każdym razem była regenerowana czy już nową kupiłeś?

 

Regenerowana :? następnym razem 3 razy się zastanowię zanim przyjdzie mi do głowy cokolwiek regenerować.

 

Nie dostajesz gwarancji za regenerację? Ja kiedyś dostałem 12 miesięczną gwarancję jak mi zregenerowali maglownicę.

 

Dostałem, tylko 4. raz wylała miesiąc po gwarancji. Prawda jest taka, że nie miała prawa ani razu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiozłem dzieciaka do szkoły. Wracam do auta na szkolny parking. Przestrzeń parkingu100m x na 50 m. Zaparkowane tylko moje auto. Wsiadam do auta. Myślę...a zadzwonie jeszcze niczym ruszę. I widze w bocznym lusterku zbliżającego się do mnie nissana. No i mi przyje....ł. ocierając się o mój przedni zderzak.......

..wymieniony i polakierowany.....2 tygodnie temu. :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice szkół to siedliska idioctwa. Już nie wspomnę o tej chorobie odwożenia dzieciaka, jakby nie mógł, bidny, sam przejść kilkuset metrów albo przejechać autobusem czy tramwajem trzech przystanków. Burdel parkingowy, chamstwo, awantury - najsilniej występują właśnie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice szkół to siedliska idioctwa. Już nie wspomnę o tej chorobie odwożenia dzieciaka, jakby nie mógł, bidny, sam przejść kilkuset metrów albo przejechać autobusem czy tramwajem trzech przystanków. Burdel parkingowy, chamstwo, awantury - najsilniej występują właśnie tam.

 

Potwierdzam, ale 7 latka to raczej trzeba dostarczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedmiolatka to tak, ale byłem świadkiem wożenia także gdy chodziłem do liceum kilka lat temu. Tak, licealistów. ;) Zawsze porządne samochody, więc i rodzice z tych lepiej sytuowanych, raczej. Inna sprawa, że mieszkam na ulicy na której jest podstawówka i gimnazjum i bałagan pod szkołą w okolicach ósmej jest nieziemski i wzrasta z każdym rokiem. Złożyłem do budżetu obywatelskiego projekt zakładający wytyczenie trzech miejsc "kiss&ride" równolegle do ulicy - może się uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.