Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Parter - Warszawa, Mokotów. Ale nie weszli oknem tylko drzwiami (Ojca nie było godzinę - akurat pojechał oddać akumulator na gwarancje bo mu padł w Passacie). Nie ruszyli z mieszkania żadnej elektroniki, tylko kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to znowu grasuja?... u mnie w Wakacje lazili imPolicja miala to w dupie do czasu az nie okradli Policjanta i nagle cisza... bo trzeba miec dobre uklady...:-(

W mojej okolicy łażą już drugi rok, cały czas ci sami, bo policja pitoli o "charakterystycznym" sposobie włamywania się - tj. rozwiercaniu zamka do drzwi balkonowych. U mnie na szczęście nie ma za bardzo możliwości zaczajenia się, bo mieszkam w bardzo zwarto zabudowanej okolicy, a poza tym mam dwa psy, ale u mojej dziewczyny już byli - jej matka ich spłoszyła. Oczywiście nasi dzielni stróże prawa nie są w stanie ich wyłapać. W zeszłym roku doszło do tego, że po okolicy mojej dziewczyny chodziły patrole sąsiedzkie, skrzykiwali się we dwóch-trzech na godziny i mieli bodaj dwugodzinne dyżury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parter - Warszawa, Mokotów. Ale nie weszli oknem tylko drzwiami (Ojca nie było godzinę - akurat pojechał oddać akumulator na gwarancje bo mu padł w Passacie). Nie ruszyli z mieszkania żadnej elektroniki, tylko kasę.

 

Przykre. Ktoś musiał mieć świetne rozeznanie co /gdzie /jak /kiedy, a to wskazuje albo na inwigilację albo kogoś blisko domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parter - Warszawa, Mokotów. Ale nie weszli oknem tylko drzwiami (Ojca nie było godzinę - akurat pojechał oddać akumulator na gwarancje bo mu padł w Passacie). Nie ruszyli z mieszkania żadnej elektroniki, tylko kasę.

 

Przykre. Ktoś musiał mieć świetne rozeznanie co /gdzie /jak /kiedy, a to wskazuje albo na inwigilację albo kogoś blisko domu.

 

Technicy z policji mówili, że goście raczej poszli na żywioł, po sposobie "rozpracowania" drzwi stwierdzili, że to nie były żadne wielkie fachury. Akurat Ojciec pojechał z tym aku, a Babcia z którą mieszka wyszła na zakupy do Tesco, które jest 400 metrów od bloku.

Pokój Babci i przedpokój nie ruszony, przewalony był tylko pokój Taty, podejrzewam, że zadowolili się tym co znaleźli (zabrali 7k) albo ktoś ich spłoszył.

Druga sprawa, że drzwi od mieszkania były takie, że nie stanowiło wielkiego problemu aby je rozpracować - zamki na 3 najbardziej standardowe wkładki, do tego prawdopodobnie Babcia jak wychodziła to nie zamknęła górnego (powiedziała, że akurat jeden ją chyba mijał na schodach bo poszedł na samą górę, widziało ich jeszcze dwóch sąsiadów jak się kręcili po podwórku).

Wczoraj powiedziałem mu żeby nie robił już tych drzwi, tylko zamówiłem mu na dziś firmę żeby założyli jakąś Gerdę albo Dierre'a...może z ubezpieczenia odzyska chociaż za te drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
zamówiłem mu na dziś firmę żeby założyli jakąś Gerdę albo Dierre'a...może z ubezpieczenia odzyska chociaż za te drzwi.

Za gotówkę ubezpieczyciele raczej słabo płacą (zależy od warunków ubezpieczenia) ale za wymianę drzwi powinni - wymiana zabezpieczeń przeciw kradzieżowych jest w limicie odpowiedzialności mienia od kradzieży z włamaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wymienialem przednia szybe w wolku roboczym (passat b3) i przy pierwszym uzyciu wycieraczek zauwazylem ze na srodku szyby nie zbieraja.. Ale mysle..nowa szyba stare wycieraczki-nie ulozyly sie.

Wczoraj wkoncy kupilem nowe (takie same jak zawsze bez stelazowe) pierw wymylem szybe polozylem niewidzialna i zalozylem nowe wycieraczki..

Dzis rano wlaczam a tu dalej to samo ani jedna ani drugi nie zbiera WOGOLE przez srodek szyby... :wallbash::zly:

Ma ktos pomysl co to moze byc?

Czyzby szyba byla zle wyprofilowana? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.