Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

660086 No i stało się - po tylu latach zamawiania w internetach moja paczka pojechała w jasną cholerę w przeciwnym kierunku. :mrgreen:

No ja wczoraj dostałem maila, że paczka już czeka w paczkomacie w... Stalowej Woli... czyli 320 km ode mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie po raz kolejny wkurza sąsiad który z uporem uważa że skoro ma 5m kwadratowych na krzyż ogródka na parterze to może zasmradzać pozostałe 5 pięter dymem z grilla, chodzenie, upominanie, nic już nie daje a szczerze trochę głupio zawracać głowę takimi pierdołami policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie po raz kolejny wkurza sąsiad który z uporem uważa że skoro ma 5m kwadratowych na krzyż ogródka na parterze to może zasmradzać pozostałe 5 pięter dymem z grilla, chodzenie, upominanie, nic już nie daje a szczerze trochę głupio zawracać głowę takimi pierdołami policji.

 

 

Ustaw wiatrak na balkonie :o

 

[ref]cz@rek[/ref], grill ludzka rzecz. Jak tak wszystkim przeszkadza to mu kupcie taki z pokrywą :P

 

 

Sikaj z balkonu na grilla :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle mnie to wkurzyło co zdziwiło- w Peugeocie Partnerze (1.6 HDI) zaobserwowałem że kontrolka ciśnienia oleju gaśnie jeszcze PRZED odpaleniem silnika. Ostatnio wymieniałem olej i z całkowicie pustą miską olejową włączyłem na zapłon (z czystej ciekawości czy coś się zmieni), kontrolka tak samo zgasła mimo tego że nie było oleju (a więc ciśnienie zerowe). Pytanie tylko czy to jakaś usterka czy celowy zabieg producenta mający na celu jak najszybsze zużycie silnika przez użytkownika? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jest to kontrolka ciśnienia oleju ;) Z autem nic nie było robione, mamy je od nowości w rodzinie.

na tym filmiku gośc odpala 301 z takim samym silnikiem- jak widać kontrolka gaśnie jeszcze przed odpaleniem silnika, więc chyba tak już musi być. Co nie zmienia faktu że takie coś nie powinno mieć miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowiłem się w piątek z gościem że kupię od niego komplet sprężyn eibacha po zerwoym przebiegu, gadane że dziś znajdzie gwarancje i sobie po pracy podjadę. O 14 piszę sms a on mi mówi że sprzedane. A chciałem jeszcze przed urlopem podłubać z zawieszeniem :zly::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to wczoraj, ale dzisiaj to zobaczyłem starsza Panie ( chociaż powinienem ją dosadniej określić ) przy wysiadaniu obiła mi samochód drzwiami. Oczywiście jak gdyby nigdy nic udała głupią i poszła do domu. Co prawda lakieru nie uszkodziła, ale wgniotka jest. Spróbuję się pobawić sprzężonym powietrzem. Szału dostaje przy bezmyślności ludzkiej. Powinienem iść do niej i przywalić w drzwi, żeby miała pamiątkę, ale mama mnie za dobrze wychowała. :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowiłem się w piątek z gościem że kupię od niego komplet sprężyn eibacha po zerwoym przebiegu, gadane że dziś znajdzie gwarancje i sobie po pracy podjadę. O 14 piszę sms a on mi mówi że sprzedane. A chciałem jeszcze przed urlopem podłubać z zawieszeniem :zly::wallbash:

 

Generalnie bez urazy, ale myślę, że facet kierował się zasadą MONEY FIRST - i ja go rozumiem.

Powiem więcej, jest to jedyna słuszna zasada.

Nie masz czasu - wysyłasz 50 pln zadatku i gość czeka.

A jak by każdemu miał rezerwować te sprężyny jak komuś pojawi się moneta to by pewnie przez pół roku nie sprzedał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.