Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

krd, Krzychu, nie czytasz dobrze foruma !

 

Bawarka od tygodnia namleczkowana tylko przez salon, ino na bezdotyku opłukałem przed dzisiaj. No nic, w piątek trzeba polecieć z jakimś lepszym zabezpieczeniem, może i jakiś powłokiusz :o:o:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soll, krótkotrwałe omdlenia zdarzają się i co zrobisz. Ja przy pierwszym się wystraszyłem. Przy kolejnych to już czuję jak nadchodzą i sobie przycupnę gdzieś z boku i zamknę oczy i przechodzi. Lekarze: Panie Arturze trzeba zwolnić tempo.

 

No cóż... czasami się nie da :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarze: Panie Arturze trzeba zwolnić tempo.

 

Najlepsze jest określenie; "Trzeba zmienić styl życia, wiem Pan, sport, dietetyczne potrawy, mniej alkoholu, więcej snu"

 

Wtedy zawsze nasówa mi się pytanie czy lekarz będzie chciał opłącać moje rachunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz mi się to zdarzyło. I to może przysnęło mi się na dosłownie kilka sekund. Możliwe, że to od koleżki jelitówki złapałem, bo z mojego grona trzech znajomych w tym samym czasie latają na kibelek i po miskę :mrgreen: Ale już w sumie jest OK. Jeszcze do końca nie ogarniam co się dzieje, ale mam nadzieje, że po spaghettki mi się poprawi do reszty 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiX5uT.jpg

 

 

W zasadzie nie powinno mnie to wkurzać bo lubie detailing ale jutro odbieram PS4 i miałobyć grańsko cały dzień a tak trzeba będzie NAWARRRRAĆ :P

No i oczywiście jedyny kolor jaki może do mnie przyjechać czyli czarny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portal ogloszeniowy ktory odrzuca moje ogloszenia, uzasadniajac to dublowaniem ogloszen, lub watpliwosciami co do praw autorskich moich zdjec.

Twierdza ze nic nie moga poradzic, bo wstepna kontrole ogloszen przeprowadza komputer i jesli znajdzie gdzies w sieci identyczne zdjecie wywala ogloszenie.

I nie ma to znaczenia ze wyszukuje tylko moje zdjecia, na ich portalu i to na profesjonalnym koncie. :wallbash::wallbash::wallbash:

Bezduszne maszyny :/

WIe ktos moze jak oszukac te ich komputery, zeby nie zostac fotografikiem z przymusu. :dontknow::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portal ogloszeniowy ktory odrzuca moje ogloszenia, uzasadniajac to dublowaniem ogloszen, lub watpliwosciami co do praw autorskich moich zdjec.

Twierdza ze nic nie moga poradzic, bo wstepna kontrole ogloszen przeprowadza komputer i jesli znajdzie gdzies w sieci identyczne zdjecie wywala ogloszenie.

I nie ma to znaczenia ze wyszukuje tylko moje zdjecia, na ich portalu i to na profesjonalnym koncie. :wallbash::wallbash::wallbash:

Bezduszne maszyny :/

WIe ktos moze jak oszukac te ich komputery, zeby nie zostac fotografikiem z przymusu. :dontknow::dontknow:

Spróbuj może albo przyciąć troszkę te zdjęcia, albo nałożyć jakiś znak wodny. :o

Jeśli to nie pomoże, to zostanie zrobienie nowych zdjęć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może albo przyciąć troszkę te zdjęcia, albo nałożyć jakiś znak wodny.

Przycinanie nie pomaga a znak wodny traktuja jako niedozwolona reklame.

eśli to nie pomoże, to zostanie zrobienie nowych zdjęć

Nie mam czasu na takie zabawy :/:/ ani checi. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wujkowi Polsat Cyfrowy przez internet. Wypełniona ankieta, opcja z Multiroom.

Kurier przywozi 1 dekoder, na umowie opcja zwykła.

Dzwonie,tłumacze,ze ich błąd a pajac mi gada,że trzeba poczekać pól roku i można zmienić abonament na taki z Multi albo wypowiedzieć umowę (10 dni na odleglość.)

Zamiast poprostu dosłać drugi dekoder.

I jak tu się nie wk..ć ! :wallbash:

 

Ponowny telefon i to samo. Kazał odesłac dekoder z wypowiedzeniem i przyjął zlecenie na to co miało być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podobnie widze masz jak ja na E61 o ktorym pisalem w innym temacie.Abralon 3000 na szlifierce oscylacyjnej praktycznie wcale nie matowi powierzchni.Pierwszy raz taki twardy lakier robiłem.Współczuje Ci naprawde bo mi sie wszystkiego odechciało po tym bmw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.