Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Uwzięły się te kaczki na mają emeryturę!

Co przed Donaldem się uratowało to mi teraz Ten Drugi zabierze:

http://www.newsweek.pl/opinie/emerytury ... 475,1.html

:wallbash::wallbash::wallbash:

I to ich pitolenie o platformianym skoku na OFE :D

 

Niejaki Stonoga, chociaż bardzo mi do niego daleko, miał 100% racji w stwierdzeniu dotyczącym "ruchania", które poczynił w pamiętnym nagraniu dzień po wyborach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwzięły się te kaczki na mają emeryturę!

Co przed Donaldem się uratowało to mi teraz Ten Drugi zabierze:

http://www.newsweek.pl/opinie/emerytury ... 475,1.html

:wallbash::wallbash::wallbash:

I to ich pitolenie o platformianym skoku na OFE :D

 

Niejaki Stonoga, chociaż bardzo mi do niego daleko, miał 100% racji w stwierdzeniu dotyczącym "ruchania", które poczynił w pamiętnym nagraniu dzień po wyborach. :)

 

No cóż, widzę że niektórzy należą do grupy obywateli usychających z tęsknoty za rolą pasywa, którą mieli szansę tak bardzo polubić przez ostatnie 8 lat rządów PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

KR54321, zwykle nie mam pojęcia o czym piszesz i przestałem w to wnikać ale tym razem zapytam - to do mnie piszesz?

Bo jeśli tak to powiedź mi skąd wywnioskowałeś że tęsknię za tym jak mnie okradało Państwo pod przewodnictwem PO?

Ja prosty człowiek jestem i ideologia którą motłochowi z prawem głosu politycy mydlą oczy, jest mi obojętna. Wkurza mnie tylko kiedy kolejna ekipa rządząca mnie okrada z moich oszczędności - na to się poskarżyłem :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

651553 Wkurza mnie tylko kiedy kolejna ekipa rządząca mnie okrada z moich oszczędności - na to się poskarżyłem :dontknow:

Nie kojarzę żebyś się skarżył jak zniknęło 150 miliardów za PO...

 

No skarży się na kolejną ekipę robiącą skok na kasę z OFE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

651553 KR54321, zwykle nie mam pojęcia o czym piszesz i przestałem w to wnikać ale tym razem zapytam - to do mnie piszesz?

Eryczek, to niedobrze, następnym razem, jak przyjdzie czas, będę się bardziej starał.

 

651553 Bo jeśli tak to powiedź mi skąd wywnioskowałeś że tęsknię za tym jak mnie okradało Państwo pod przewodnictwem PO?

Ja prosty człowiek jestem i ideologia którą motłochowi z prawem głosu politycy mydlą oczy, jest mi obojętna. Wkurza mnie tylko kiedy kolejna ekipa rządząca mnie okrada z moich oszczędności - na to się poskarżyłem :dontknow:

Napisałem, bo z Twojej wypowiedzi wprost wynika że Newsweek w tej sprawie nie kłamie.

Zacytowałem więc post z linkiem do artykułu oraz komentarz Michał126, który świadczy o bladym pojęciu o prawdzie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

booohal, PO ukradło z OFE prawie 200 miliardów a nie 150 i uwierz mi że narzekałem jak cholera :zly: Pamiętam też co mówili wtedy na ten temat ludzie którzy obecnie są Rządem. Choć nie jestem miłośnikiem obecnej ideologi władzy to wtedy nieśmiało miałem nadzieję że ich to naprawdę coś obchodziło. Teraz już wiem że gorączkowali się tak tylko dlatego że PO wpadło na ten sam pomysł co oni tylko byli pierwsi i buchnęli im większy kawałek tortu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booohal, PO ukradło z OFE prawie 200 miliardów a nie 150 i uwierz mi że narzekałem jak cholera :zly: Pamiętam też co mówili wtedy na ten temat ludzie którzy obecnie są Rządem. Choć nie jestem miłośnikiem obecnej ideologi władzy to wtedy nieśmiało miałem nadzieję że ich to naprawdę coś obchodziło. Teraz już wiem że gorączkowali się tak tylko dlatego że PO wpadło na ten sam pomysł co oni tylko byli pierwsi i buchnęli im większy kawałek tortu :/

 

Eryczek, nic Ci nie sugeruję, ale chciałbym zauważyć że jest możliwość czerpania informacji z różnych źródeł. Celowo nie napisałem "z innych", ale "z różnych". Może się okazać że zauważysz tą różnicę i prawda stanie się dla Ciebie atrakcyjna.

Kończę, miłego wieczoru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

booohal, no nie wiem... Ja akurat pamiętam że kwik w czasie pierwszego zamachu na OFE był olbrzymi :o:dontknow:

A na PiS za kradzież środków z OFE jadą:

- po pierwsze - ich przeciwnicy polityczni co jest oczywiste

- po drugie - Ci co mają wszystko w d. tylko pamiętają jak się co poniektórzy lansowali na "ostatnich sprawiedliwych" a teraz zachowują się identycznie jak ich poprzednicy

 

Dodane po 3 minutach 46 sekundach:

KR54321, przejrzałem znane mi prawicowe portale ale tam cisza w temacie :dontknow: - może podrzucisz mi jakiś tytuł? W czasie poszukiwań znalazłem za to bardzo fajny artykuł o tym "Jak lewicowy prezydent Słupska katolicką męczennicę uhonorował" - ale to już się kwalifikuje do tematu "co mi dziś poprawiło humor" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

radek7155, krótko z nami jesteś i jeszcze nie wiesz jakie my dyskusje o polityce potrafiliśmy swego czasu toczyć :D:D Uwierz że te kilka powyższych postów to pryszcz. Ale o polityce już nie rozmawiamy na tym forum i tej zasady się trzymamy. Ja napisałem tylko że wkurzyło mnie że MOJE Państwo ukradło mi pieniądze na MOJĄ emeryturę. Bez znaczenia rękami których polityków bo oni wiadomo że przychodzą i odchodzę. Najważniejsze żebyśmy nie zapomnieli tego co nawywijali podczas swoich kadencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- po drugie - Ci co mają wszystko w d. tylko pamiętają jak się co poniektórzy lansowali na "ostatnich sprawiedliwych" a teraz zachowują się identycznie jak ich poprzednicy

Nie identycznie, tylko gorzej i to znacznie, nie tylko od ich bezpośrednich poprzedników. Bowiem dotąd wszelkie "skoki" i generalnie wprowadzanie nowych porządków w państwie odbywało się z poszanowaniem ogólnie obowiązujących norm prawnych, tymczasem obecna ekipa za wszelką cenę chce wprowadzić własne, czemu dowodzi akurat uchwalona, czwarta już ustawa dotycząca Trybunału Konstytucyjnego w ostatnich ośmiu miesiącach rządów.

 

Pora zmierzyć się z jednym faktem: dotąd mieliśmy do czynienia z arogancją władzy, dziś mamy do czynienia ze zwykłym bolszewizmem. Bo i jak inaczej nazwać kompletną negację dotychczasowego porządku, w imię walki o własny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

651572 Ja napisałem tylko że wkurzyło mnie że MOJE Państwo ukradło mi pieniądze na MOJĄ emeryturę.

Skąd masz tą pewność, czyżby T.Lis zawyrokował?

 

Pytałeś o link, niestety nie mogę znaleźć nic co wyczerpywałoby temat.

Moim zdaniem ten program warto obejrzeć -> http://vod.tvp.pl/25772813/04072016

Nie rozjaśnia wszystkiego ale zawiera pobieżne omówienie sprawy i przykłady pomysłów na to jak mógłby wyglądać system emerytalny, a jak wygląda.

Polecam też wysłuchanie wystąpienia wicepremiera, pewnie bez trudu uda Ci się je odnaleźć. Wystąpienia, a nie komentarza D.Wielowiejskiej.

 

 

651578 Nie identycznie, tylko gorzej i to znacznie, nie tylko od ich bezpośrednich poprzedników. Bowiem dotąd wszelkie "skoki" i generalnie wprowadzanie nowych porządków w państwie odbywało się z poszanowaniem ogólnie obowiązujących norm prawnych,

Dobrze się czujesz Kolego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

651397 Zapomnij, tak samo ma się sprawa jeżeli chodzi o tunning nikogo w ubezpieczalni nie obchodzi, że masz nie seryjne zawieszenie sportowe gwintowane za 5k z USA i np. po strzale w bok połamane zostało zawieszenie...

Jak ktoś nie potrafi dochodzić swoich racji to tak.

 

Jeśli masz jakoś zmodyfikowane auto to jest szansa ubiegać sie o większe odszkodowanie ze względu na przeprowadzone modyfikacje i przywrócenie auto stan przed wypadkiem ? Czym to argumentować ?

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek - dobrze prawisz :good: . Widać, że niektórzy na forum przedawkowali Lisa i DNO24, szkoda nerwów.

nie oglądam ani jednego, ani drugiego, a położenie łapy na kasie z OFE uważam za kradzież. Taki już ze mnie ignorant, który uważa, że gdy w imię powszechnego dobrobytu rząd kładzie łapę na prywatnej kasie, to nie po to, żeby ją uczciwie rozliczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek - dobrze prawisz :good: . Widać, że niektórzy na forum przedawkowali Lisa i DNO24, szkoda nerwów.

A niektórzy przedawkowali niezależną i TVP i będą ślepo usprawiedliwiać na siłę każdą głupotę rządzących, nie widząc że obie strony są równie złe: i PO i PIS są siebie warci, ten sam syf pod trochę innymi sztandarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś przedawkował lisa, ktoś inny przedawkował memy w 'internetach' z których czerpie 'wiedzę'.

Przypominam, że mamy lipiec 2016 r. i jedyny kwik dochodzi z komuszych pisowskich prosiątek osadzonych w orlenach, pzu, kghm,pko bp itd itp. (tutaj pamięć podpowiada scenę z Jarozbawem w gustownym,aczkolwiek ciut pedalsk..m kaszkeciku,bredzącym coś o niebywałej skali nepotyzmu w PO) drżących o losy dojnej zmiany..

Ale racja,szkoda nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

651618 Jeśli masz jakoś zmodyfikowane auto to jest szansa ubiegać sie o większe odszkodowanie ze względu na przeprowadzone modyfikacje i przywrócenie auto stan przed wypadkiem ? Czym to argumentować ?

Jeżeli ktoś wyrządzi Ci krzywdę to musi ją w 100% pokryć. Nieważne, że pokryłeś swojego Mercedesa 24k złotem i że teoretycznie to się nie opłaca.

 

Dodane po 22 minutach 50 sekundach:

651624 jedyny kwik dochodzi z komuszych pisowskich prosiątek osadzonych w orlenach, pzu, kghm,pko bp itd itp.

Ale jak na tych samych stołkach siedzieli POwscy poplecznicy to było git?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie działa tak, że w przypadku doinwestowania auta musi to być zgłoszone ubezpieczalni i autko jest doubezpieczane do nowej wartości co automatycznie podnosi składki?

Może zbyt wiele w życiu widziałem ale co, zamontuje graty podwajające wartość auta, będę płacił normalne ubezpieczenie a przy szkodzie całkowitej zażądam wypłaty x2? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.