Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Chce sobie po prostu zapisać bezpośrednio plik w telefonie w dowolnie wybranym folderze i otworzyć go za 3 miesiące w dowolnie wybranym przeze ze mnie programie. Tak jak to ma miejsce w komputerze z Windowsem.

Rozumiem ludzi, którym Iphone odpowiada. Ma funkcje, które mi też odpowiadają. Ale po 6 latach Androida nie mogę sie przestawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuck logic. Rób swoje dokładnie, staraj się, wychodź ostatni z pracy. Dziś chciałem poprosić o podwyżkę. Zamiast tego dostałem wypowiedzenie umowy.

cytując m.in. 'Idziemy w ilość a nie jakość'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cptolgierd, Od dawna stosuje zasade miej wyje***e a będzie ci dane,w korpo gdzie aktualnie pracuje pracownicy sa tylko statystykami które przedstawia się glowno dowodzacym więc przestałem się już przejmować bo to w niczym nie pomaga,a mam świadomość że wreczają wypowiedzenia bez żadnych skrupułów. Przeżyłem juz kilka spektakularnych zwolnień osób które wydawało się że są nie do ruszenia :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest w tym wszystkim to że człowiek planuje na przyszłość co wdrożyć, co ulepszyć, co dodać do oferty, przynosi swoją polerkę bo ten firmowy albo jest do dupy albo się rozsypuje, a firma nie kupi bo przecież 'działa' - taka maszyna za 200 zł z luzem na głowicy i nie działającymi dwoma biegami i zrób odświeżenie lakieru. Zrobiłem troszkę więcej niż odświeżenie, a czasowo wyszło mnie ciut więcej, klient mega zadowolony bo samochód z Niemcowni był matowy - na samym lakierze dwuetapowo wyszło około 11h roboczogodzin + lampy przednie od papierka 1500 w górę + polerka ich - clio 5drzwi. Dla firmy - za długo. To tak jeden z wielu przykładów. Przychodząc tam nie było nic - tylko Karcher, jakaś chemia typu plak, szczota, dimer. Ktoś kto przyjdzie na moje stanowisko ma mega ułatwioną pracę. I dwa lata tam (jeszcze) pracuję. Człowiek po pracy siedział i chemię zamawiał bo w trakcie pracy na to czasu nie było, poświęcał przerwy śniadaniowe żeby się wyrobić, a tu takie coś... Jeszcze mam jakiś tam kredyt trzycyfrowy, który miałem rozłożony na 3 raty. Teraz mam go zapłacić do końca miesiąca. Drugą rzeczą to klienci podobno się na mnie skarżyli ale nie pamiętają kto i jakie to skargi. Grunt że były. Szkoda że nie dają mi szansy wyjaśnić sprawy tylko zwykłe podpieprzanie bez podkładki żadnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wiecej niż wkurzył o to że dziś księgowa zadzoniła i powiedziała że wedle nowych przepisów mam problem i kto wie jak się skończy w najgorzszym wypadku z dniem 11 kwietnia mogę zostać bez możliwości wykonywania swojej pracy , fajna niespodzianka od naszego pięknego rządu .

Po 10 latach i w naprawdę najlepszym momencie gdzie firma przyspiesza do przodu z kopyta podcięcie skrzydeł . Jestem lekko podłamany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo akcja rejestrowania agregatów chłodniczych powyżej 2kg czynnika, żadnych informacji, zarządzenie o kartach agregatów od 15.03, na emaile nie odpowiadają, na telefony to samo, burdel na kolkach.

 

Dobra zmiana :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , prowadzę lombardy , najprawdopodobniej jest tak jak napisał weglus . Podatek to nic . Albo zakładam spółke z.o o albo do widzenia co w moim wypadku z tym się wiąże .

 

500 nie dostanę bo mam za wysokie dochody i mam 1 dziecko .

 

Nic tylko pakować się i w samolot

 

Wszystko rozwiąże się w ciagu tego weekendu . Dramat . Bo nic nie jest do końca jasne jak wszystko w tym kraju .

 

Nie cierpię polityki i zawsze uciekałem od poruszania tego tematu ehhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem, że trafie. No to zaczyna się robić jakaś paranoja. Rozumiem sam zamysł objęcia kontrolą lombardów, które obracają dużą ilością gotówki, ale trzeba zrobić to z głową, bo nie są to banki (więc trzeba inaczej skonstruować przepisy) i nie na hop siup.

A 500zł to było przekornie do sytuacji skąd chcą sfinansować ten program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod błędu p0443 w Mazdzie Demio 1.5l wiem co ten kod oznacza Układ odprowadzania par paliwa, obwód ster.zaworu oczyszcz. - usterka ale nie wiem gdzie szukać tego zaworu wiem że pod maską na forum Mazdy nic nie mogę znaleźć. Kasowanie błędu nie pomaga bo błąd po kilkudziesięciu kilometrach kilkuset powraca i śmierdzi paliwem i w tym czasie lampka się pali. Gdzieś czytałem, że filtr węglowy może być zapchany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , prowadzę lombardy , najprawdopodobniej jest tak jak napisał weglus . Podatek to nic . Albo zakładam spółke z.o o albo do widzenia co w moim wypadku z tym się wiąże .

 

500 nie dostanę bo mam za wysokie dochody i mam 1 dziecko .

 

Nic tylko pakować się i w samolot

 

Wszystko rozwiąże się w ciagu tego weekendu . Dramat . Bo nic nie jest do końca jasne jak wszystko w tym kraju .

 

Nie cierpię polityki i zawsze uciekałem od poruszania tego tematu ehhhh

 

Przykro słyszeć. Od początku było wiadomo ze PiS zabierze osobom prowadzącym małe i średnie firmy, i to my płacący najwiecej podatków dostaniemy po dupie. Eh zamiast chwalić rozwijanie małych firm to oni wola dawać kasę patoli i emerytom, no ale o swoj elektorat trzeba dbać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod błędu p0443 w Mazdzie Demio 1.5l wiem co ten kod oznacza Układ odprowadzania par paliwa, obwód ster.zaworu oczyszcz. - usterka ale nie wiem gdzie szukać tego zaworu wiem że pod maską na forum Mazdy nic nie mogę znaleźć. Kasowanie błędu nie pomaga bo błąd po kilkudziesięciu kilometrach kilkuset powraca i śmierdzi paliwem i w tym czasie lampka się pali. Gdzieś czytałem, że filtr węglowy może być zapchany.

W Clijówkach jest gdzieś przy prawym świetle o ile pamiętam. Może masz podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , prowadzę lombardy , najprawdopodobniej jest tak jak napisał weglus . Podatek to nic . Albo zakładam spółke z.o o albo do widzenia co w moim wypadku z tym się wiąże .

 

500 nie dostanę bo mam za wysokie dochody i mam 1 dziecko .

 

Nic tylko pakować się i w samolot

 

Wszystko rozwiąże się w ciagu tego weekendu . Dramat . Bo nic nie jest do końca jasne jak wszystko w tym kraju .

 

Nie cierpię polityki i zawsze uciekałem od poruszania tego tematu ehhhh

 

Przykro słyszeć. Od początku było wiadomo ze PiS zabierze osobom prowadzącym małe i średnie firmy, i to my płacący najwiecej podatków dostaniemy po dupie. Eh zamiast chwalić rozwijanie małych firm to oni wola dawać kasę patoli i emerytom, no ale o swoj elektorat trzeba dbać :)

 

 

Chory kraj ...

Dostałem info , że tragedii nie będzie ale wiele się zmieni i jak zwykle dla klientów .

Szkoda poruszać ten temat bo mnie aż telepie na samą myśl

Zamiast upraszczać i pomagać samo zatrudnionym prowadzącym firme rozwiajać sie i móc tworzyć nowe miejsca pracy to nóź w plecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana kwalifikacji dla lombardów/itp. wygląda na próbę uszczelnienia systemu podatkowego.

Nie od dziś wiadomo, że jeżeli kogoś interesuje pralnia, to wiesza szyld: lombard lub kantor. Nie jestem więc zdziwiony że nadeszła pora unormowania tej sytuacji. Mam na myśli oczywiście nieuczciwe interesy tego rodzaju. Pełna księgowość nakazana spółce handlowej utrudni oszustwa.

 

500zł to normalne świadczenie, podobne do tych które obowiązują w wielu krajach. Nawet jeżeli przyjąć że tylko socjalne, to uważam że należy się Polakom, bo to są de facto pieniądze obywatela. Jeśli ktoś uważa inaczej - jest dobrowolność pobierania, lub jeśli jest zdania że powinny przypaść obcym korporacjom – można przekazać np. dla fundacji Kauflanda, żeby mieli z czego żyć, albo tak jak jedno inteligentne dziewczę (matka), o której ostatnio usłyszałem – na KOD. Podobno mówiła poważnie, a ja miałem ubaw przez cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.