Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze nie tylko ja mam styczność z partactwem ASO jeśli chodzi o lakier

ja kupiłem lexa is250 malowany zderzak błotnik i drzwi prawy tył bo były obdarte;p

lakier tak dobrany ze głowa boli no ale za to cena przy kupnie była dobra;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ASO :D

Ostatnio ASO łopla jednemu znajomemu pomalowało w inny kolor naprawiane elementy. Inny odcień mahogany.

Żeby było śmieszniej innemu również ASO Łopla pomalowało czarne w metaliku auto na uwaga czarne UNI :D Myśleli chyba, że się nie skapnie, że 2-3 elementy nie mają ziarna :D

 

Trochę mnie pocieszyliście :) Myślałem, że tylko mi ASO (ul. Uprawna, Wawa), zrobiło 2 kolorowe auto.

 

Przed korektą to, aż tak bardzo nie rzucało się w oczy, ale to co jest po korekcie to nawet sąsiad zapytał się czy lakierowałem ostatnio lewe nadkole :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam ludzi którzy odbierają auto po takim lakierowaniu i potem po fakcie wylewają żale - przecież to widać gołym okiem że jest spier...dzielone

Proszę Cię,mam im zostawić samochód na kolejny tydzień na poprawki?

Jak masz dupowóz to spoko,jak to jest narzędzie pracy,to już średnio.

Powiedziałem co myślę,zbiłem z ceny i sam poprawię :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, zostawiasz samochód i bierzesz samochód zastępczy bo sami spieprzyli... ja nie widzę w tym nic dziwnego.

 

Jeżeli w Polsce będzie takie pobłażanie jeżeli chodzi o jakość usług to będzie masa krętaczy i naciągaczy bo Polak i tak się nie upomni i sam będzie poprawiał po partaczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z tym lakierowaniem to wszystko chodzi o oszczędność, np. w ASO w niemczech jest normą że gdy do naprawy mamy np. drzwi, to lakieruje się (cieniuje) dwa sąsiadujące elementy, i w tym momencie nawet źle dobrany kolor przy odpowiednim zacieniowaniu nie będzie się rzucać w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj przesyłke z musicconer.pl . Folia na płycie rozklejona i rozerwana lekko czyli płyta była wyciągana. Na folii pozostałość po naklejce z ceną. A płyta na prezent...

Nie będe odsyłał, bo płyta dla brata i powiedział, że folijka to żaden problem, ale odpowiedni mail wysłany do sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja

 

To też pomarańczowy Flexipads nie wytrzymał ? Znów przypadek? Za dużo tych przypadków chyba ostatnio? :o

 

Nie wiem ile powinien wytrzymać bo pierwszy raz używałem tnącego pada...

 

Jedno auto i kaput :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Ciesz się,że maszyna się nie rozpadła ;)

...a pad nie wybił Ci zębów.

Swoją drogą to trudno mi uwierzyć w te historie z padami i DA. Jak nie lecisz na sucho w powietrzu ,startujesz i kończysz z dociśniętym padem do lakieru to nic nie powinno się stać.

NIE POWINNO :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.