Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, dajta spokój, jeśli chcecie, to zmieńcie zawód. Lekarze mają tak dobrze, to trzeba było zostać lekarzem... Byście ratowali życie ludziom z powołania i takie tam...

Pracuję w IT, wcześniej w finansach i jeszcze tam jakieś prace fizyczne czy "samochodowe" - w życiu bym nie chciał "ratować życia" albo zaglądać komuś do gęby czy tam d..y. Jestem zadowolony ze swojej pracy, wszystko się zgadza.

 

A że lekarze nie chcą ludziom pomagać - może dlatego, że zostali lekarzami, bo im się wydawało, że kasa się będzie zgadzała? Albo ludzie ich rozpieścili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to nie przeszkadza co kto tutaj wypisuje.

Mam wolny czas to czytam.Nie mam,to nawet nie wchodzę na forum.Nie ma co brać do siebie każdej wypowiedzi.

Każdy ma inny pogląd,a skoro to jest temat luźne rozmowy to tymbardziej.Nikt siebie wzajemnie nie obraża to o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

619372 Chciałbym przekimać się chociaż z 30 minut w ciągu takiej zmiany...

Tylko Ty przed nocką masz zapewne dzień wolny i nie jedziesz 24/24 ;)

 

Dwie nocki po 12h, potem dwa dni wolnego... "I tak w koło Macieju..." :)

 

Ale nie narzekam, lubię to co robię, a to najważniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

619383 Chłopaki, dajta spokój, jeśli chcecie, to zmieńcie zawód. Lekarze mają tak dobrze, to trzeba było zostać lekarzem...

:good:

619390 Wkurza mnie ten temat! Co chwile jakieś poematy na 10000 słów. Dajcie se na luz, co chwile jakieś gównoburze o nic na kilka stron.

No ale od czego jest ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

619383 Chłopaki, dajta spokój, jeśli chcecie, to zmieńcie zawód. Lekarze mają tak dobrze, to trzeba było zostać lekarzem...

 

waginoplastykiem :)

A jak taka przyjdzie w brudnych gaciach ? Odechce Ci się :D

 

 

na bezdotyk z nią! I pianowanie dimerem :)

 

Wiecie, jak wyglądają takie zabiegi? Jak śmierdzi palona/kauteryzowana tkanka?

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

619435 bo ktoś ma inne zdanie na ten temat.

No ale od tego są fora internetowe.

Ja z tych dyskusji bardzo dużo się uczę ponieważ przeważnie wypowiadają się ludzie z branży, mocno obyci w jakimś tam temacie.

Co innego spory ideologiczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzył kurier z DPD.

Czekam na parę części zamówionych przez Allegro. Wczoraj status był, że wydano do doręczenia i przesyłka jest odebrana przez kuriera. Kurier, ani nie zadzwonił, ani nie przyjechał, a nagle na ich stronie śledzenia widnieje status "Przesyłka niedoręczona - Odbiorca nieobecny"...

Trochę niepoważne, bo mógł chociaż zadzwonić, ze nie wyrobi się, żeby podjechać, czy coś takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.