Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie to są krętacze.

15.11 pytam gościa z olx o uchwyt do Mio 550 czy by wysłał paczuszką

16.11 odpisuje, ze ok i wieczorem poda dane do przelewu

17.11 wieczorem dopiero przysyła dane, robię przelew

18.11 ma kasę

20.11 pyta o adres bo podobno w przelewie nie ma moich pełnych danych i ze po pracy postara się wysłać

26.11 nadal nie ma przesyłki

K...a ja rozumiem, ze jest to pierdoła za 20zl ale skoro się z kimś umawiasz i zgadzasz na wysłanie to zrób to po otrzymaniu kasy a nie wal w h... i może wyślesz kiedyś przy okazji albo i wcale.

 

 

Kiedyś, dawno dawno temu, zaproponowałem na forum, jeszcze wtedy bmw-tds.pl, żeby zrobić sekcję oddam/przygarnę. W zamyśle aby użytkownicy mogli sobie wzajemnie darmowo pomagać

Jako dobry przykład wystawiłem parę gratów jakieś tam zaślepki pasów, pasy, gałke od automatu, głośniki... dla chętnych za koszty wysyłki.

O dziwo pisali do mnie seniorzy na forum, starczy wyjadacze. Powysyłałem wszystkie te pierdoły, zgadnij ile dostałem przelewów ze zwrotem kosztów wysyłki? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę...dopłaciłeś do interesu ! :lol:

Ale żeś wykopał mojego posta, hehe

Po zablokowaniu go i usunięciu jego wszystkich przedmiotów przez olx po kilku dniach kasa wpłynęła z powrotem bez słowa z jego strony.(pisałem o tym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odkopałem tylko dopiero miałem czas otworzyć ten wątek od ostatniej wizyty... :D Dobrze że chociaż się poczuł do zwrotu majątku ;)

No dopłaciłem.

Ale dobrze było spojrzeć na tamto forum znowu, w 2009 roku pociskałem BMW e34 politurą Sonaxa - bez glinki i aplikatorem ze starej koszuli :lol: ze zdziwieniem stwierdzając że po pierwszym myciu jest jeszcze gorzej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzył mnie rachunek do uregulowania z allegro. Wszystko się zgadza oprócz jednego obciążenia na kwotę 27,99 zł (opłata za korzystanie z serwisów Grupy Allegro )

Jest to stara cena ogłoszeń na otomoto, tylko, że...w dniu 27.12 ceny już były inne a poza tym ja nie wystawiałem już żadnego ogłoszenia !

Wygląda na to, że przyzwyczaili się do kasy i sami sobie ściągają. Znalazłem jeszcze inne obciążenie z listopada na podwójną kwotę, tak jak by pobrali sobie x2.

Napisałem do allegro i czekam na odpowiedż.

Sprawdzajcie swoje rachunki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzył mnie dzisiejszy widok na parkingu osiedlowym jak wyszedłem do samochodu.

W koło samochodów pełno zużytych rac po nocnych szaleństwach.

Czy ci 'ludzie' którzy odpalali race na parkingu między samochodami to mieli równo pod kopułą? :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedz od allegro, że opłaty doliczane są 27 dnia miesiąca.

Za ogłoszenie z 29 listopada dodali mi opłatę do rachunku dopiero 27 grudnia. A podsumowanie za grudzień przyszło dzisiaj. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tegies, równie dobrze mogli zużyte tam położyć żeby nie leżały na środku drogi.

Wiesz, gdyby leżały na kupce to bym się zgodził. One były porozrzucane między samochodami w różnych miejscach.

Sam pod zderzakiem na betonie miałem patyk z wystrzeloną racą i to mnie tak napięło.

Także sądzę że je tam na parkingu odpalali. Nie było mnie w nocy na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.