Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Chilli, pieprz - tyle że to pewnie na deszcz i słońce wystawione miejsca. Inna sprawa, w jakim wieku psina? Bo może da się jeszcze nauczyć np. elektryczną obrożą? Jak podejdzie za blisko, to dostaje impuls, gdy idzie dalej - kolejny, nieco silniejszy. Znajomy myśliwy tak szkolił psa, żeby ten samowolnie za bardzo się od niego nie oddalał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody pies około 7 miesięcy - ja nie mam czasu na pilnowanie jej bo po prostu nie ma mnie w domu bo jestem w firmie .

Dostałem cynk od żony że kupiła coś w zoologi gość twierdzi że środek jest fantastyczny itp . Wysmaruje tym całą brame , może będzie miała dość ... OBY .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowiutka płyta indukcyjna do naprawy, wizyta serwisanta dopiero w piątek za tydzień, i dam głowę że na miejscu nie będzie dało się naprawić i trzeba będzie zabrac a raczej wysłac do seriwu na 2-3-a nawet 4 koniec polski na najbliższy miesiąc. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentalność ludzka....żaden oszołom w tygodniu nawet emeryt auta na bezdotyku nie umyje a wczoraj podjechałem a tu wszędzie kolejki niemiłosierne bo dzisiaj święto i się obudzili że wstyd upierdzielinym na groby jechać a potem piękne szlifowanie brudu papierem ręcznikowym....-żeby nie było to ja tam witam co 2-3 dni chociaż kurz spłukać :wallbash::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid_Bojarski, fiat ma dobre lakiery akrylowe :D

weglus, nie są to problemy ale jedynie coś co mnie zawsze irytuje...tak samo jak zamykają na jeden dzień sklepy i jest panika jakby koniec świata był i kolejki po 20 osób do kasy a ty stoisz z jednym chlebem i nikt cie nie wpuści bo udają że nie słyszą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario704, Ty też pojechałeś na bezdotyk więc należysz do tych ludzi. A po chleb to do okolicznego spożywczaka, a nie marketu :P

A jak są zamykane sklepy to zazwyczaj jest święto więc ludzie chętniej spotykają się wtedy z rodziną, znajomymi i w większości stąd te większe zakupy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracałem wczoraj ze Święta Zmarłych i 20 km przed Wrocławiem obywatel jenot wyszedł mi z lasu na powitanie.

 

xAHjjyd.jpg?1

 

XCeFbvK.jpg?1

 

Nie wiem czy któryś wahacz nie oberwał bo po strzale delikatnie mnie ściąga na lewo. Jest AC więc mimo wszystko śpię spokojnie.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, pojechałem na bezdotyk ale jak mówie jestem tam baaardzo często i nigdy kolejek nie ma a tu nagle święto i wszystkie dziadki z garażów daewoo powyciągało i skodziny i heja na myjnie a tak to szmatą pod domem rozcierają i dlatego taka mała frustracja :)

 

Dodane po 1 minucie 29 sekundach:

Manolito77, szkoda auta ale dobrze że tylko tyle i nikomu nic się nie stało...

Znajomemu łania na mazde 6 wybiegła i skończyło się na 3,5 tys zł z własnej kieszeni :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.