Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

funkoval, informować informowali, że sie zmieniło. No, ale żeby z eCardem zerwać umowe? A, że akurat zawsze mam Euronet po drodze to sie zdziwiłem tym razem.

Slovak, limit to tylko dla urządzeń mobilnych można zmieniać. Chyba, że masz jakąś tajemną opcje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic oprócz zmiany limitów nie wykonasz przez internet.

No to chyba mamy inne konta, bo u mnie przez internet mogę robić dużo. Opcję wypłaty ze wszystkich bankomatów mam dostępną w pasażu do kliknięcia przez internet, tylko trzeba popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KHOT, można tylko złożyć tam wnioski, a wyłączyć usługi można jedynie poprzez infolinię. Miałem już tyle historii z tym dziadowskim bankiem, że nauczyłem się na pamięć opcji. Do tego złożony wniosek przez internet, jest kilka razy dłużej rozpatrywany niż ten przez infolinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osotatnio otworzyłem dodatkowe konto w t-mobile i póki co jest całkiem OK

Też mam i w sumie tylko trzeba pamiętać, aby zapłacić kartą za min 200zł w miesiącu. Wtedy nic nie pobierają kasy, a i kwota do 5 tys zł na koncie jest oprocentowana na 3%. Takie konto oszczędnościowe a zawsze pod ręką i pod jedną kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie mBank juz dawno zaczął wkurzać i założyłem w idea banku a rok temu jeszcze na firme w ing i ten bank to przegiął wszystkie..

Zablokowali mi konto bo mój dowód osobisty stracił ważność :oops::shock: odblokuja dop jak będe miał nowy.. :wallbash:

Z tych trzech polecam idee.. naprawde zapominam że mam to konto zero opłat żadnych wymaganych transakcji, karty wogóle nie używam i za nic nie płace,a wszystkie bankomaty za free :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JacekZKL, Najlepsze było, że najpierw była opłata za kartę 2zł. Później zrobili 4zł. Od dłuższego czasu jest 6zł. Żeby uniknąć opłaty trzeba zrobić transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 250zł. Wcześniej było to 150zł :kox:

A ja jestem człowiek przelewowo-gotówkowy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wymieniałem olej w skrzyni biegów i polozyłem okulary na ławce... Za chwile przyszedł pierwszy synek i na nich usiadł aż wypadlo szkiełko. Więc schowałem je do samochodu. Dwie godziny później przyszedł drugi synek i wszedł do samochodu i zaczął oglądać te okulary i zgubił gdzieś to szkiełko.... Po pol godzinie szukania znalazłem w zakamarku pod siedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolanem jest o tyle tragedia że z 15 lat temu też niestety skręciłem ten staw....Do dzisiaj jak siadam np na rower to muszę mieć opaskę bo potem chodzić nie umiem.Raz załatwione kolano i do końca życia przy przeciążeniu sie odezwie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z kolanem i więzadłami :(

Co konkretnie?

Nie daj tylko sobie ciąć kolana!

 

DLaczego? Co w takim razie powinien zrobić? Pytam bo sam mam podobny problem, zerwane więzadło i róg łąkotki.

Od 8 lat mam teoretycznie operacyjne kolana- naderwane wiezadla krzyzowe i poboczne i obie lekotki uszkodzone. Pierwsze kolano rozwalilem na nartach a drugie w tym samym roku na obozie wedrownym..

Po drugiej awarii ze szpitala wypisalem sie bo chcieli mi ciac.

Niestety kazda ingerencja z nozem w kolano bedzie dawala o sobie znak do konca zycia.

Prosty plan treningowy do wzmocnienia miesni glebokich do tego co pare lat jakas wizyta u kumatego masazysty ktory umie pracowac na splotach nerwowych i mozna zyc :)

Ja z rozwalonymi kolanami skonczylem mgr z wf i caly czas mam dosc aktywny tryb zycia i kolana daja rade ;)

Kumpel ze studiów ktory tez rozwalil wiezadla dal sie pociac i kiedy bym z nim nie gadal zawsze mowi ze zaluje ze to zrobil bo ciagle ma problemy..

Ogolnie sporo znajomych mialo ciete kolana i kazdy żałował.

A przy przeciazeniu kolana i bolu badz opuchliznie oklad z kapusty i naprawde sie sprawdza..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario704 skad jestes? byles po wypadku u ogarnietego fizjo? mam obecnie pacjenta po zerwaniu ACL`a. Pracujemy sobie odkad wyszedl ze szpitala i gdyby nie fakt ze ma blizny to by nie powiedzial ze kiedykolwiek mial zerwane krzyzowe przednie ;) Nic go nie boli i mysle ze za niedlugo pojdziemy sobie pokopac pilke (jest w 14 tygodniu po operacji). Jak rehabilitacja jest prowadzona dobrze to nie powinno byc zadnych nieprzyjemnosci z powodu przebytego zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy czy trafisz do porządnej kliniki, która to ogarnia, czy do jakiegoś "rzeźnika" od wszystkiego. Wiem po swoim przypadku niestety, że czasem warto porozglądać się za sensownym ortopedą i przejechać się te parędziesiąt km nawet (czy to na zwykłe badania, czy operację) ;-)

 

@Slovak - jak nie masz przeszkód co do podrózy i masz możliwości by zawitać w polskie progi na chwilę, to na PW mogę dać Ci na namiar na rozsądnego gościa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie odradził rekonstrukcji wiązadeł rehabilitant. Stwierdził, że jeśli po rehabilitacji odbudowałem w pełni mięsień nogi, mam pełne zgięcie i wyprost bez bólu, a sport to nie mój chleb i będę na nogę uważał i żył ze świadomością to będzie OK. Tak też jest od 7 lat chodź w zimę miałem parę razy już ciepło, gdzie noga mi uciekła na lodzie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo dobra rehabilitacja to podstawa tak samo jak dobra klinika...heh..jednak..

Co ciete to cięte. A sztuczne więzadło nigdy nie da sie tak wypracować jak nie ruszane kolano ;)

Nie chce tu rzucać nazwiskami ale miałem przyjemność studiować z kilkoma osobami z czołówki krajowej piłki nożnej, kolarstwa, lekkiej atletyki , strongmenów itd. I o ile Ci zawodnicy napewno nie byli krojeni przez przypadkowe kliniki i fakt szybko wracali do sprawność fizycznej i dalszych treningów, o tyle każdy też potwierdzał że niestety te wszystkie zabiegi z czasem o sobie zaczynają dawać znać.

 

Chabsu pracujesz na splotach nerwowych? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo, a bylem na paru szkoleniach z rekonstrukcji wiezadla krzyzowego, to przeszczep jest pobierany z Twojego miesnia;) Dokladnie polsciegnistego o ile dobrze pamietam.

 

@mar79 i to jest kwestia wyboru. Moj znajomek mial mozliwosc zaplacic ponad 8k za rekonstrukcje, ale przedtem 4 razy sie mnie pytal zarowno swojego lekarza. Kluczowym pytaniem bylo "chcesz grac w pilke i jezdzic na nartach?" odpowiedz byla twierdzaca wiec zdecydowal sie na operacje i nie narzeka. Ale ile ludzi tyle organizmow i roznie to znosza.

 

@Kordi w tym roku sie to raczej nie uda ale w przyszlym chce isc na klawiterapie, gdzie juz dosyc mocno pracuje sie na ukladzie nerwowym. Poki co skupiam sie na ukladzie miesniowo-powieziowym itp ;) w podpisie masz moj profil na fejsie to sobie mozesz poczytac to i owo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.