Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Zostały zarchiwizowane.

Poza tym prawie pół godziny zajęło mi posprzątanie tematu.

 

A to jakies wyzwanie otworzyc temat o uchodzcach w "luznych"? Zgadzam sie, ze akurat ten watek slabo sie nadawal do tej dyskusji, ale czemu nie wymienic pogladow wsrod ludzi o zblizonych zainteresowaniach, oczywiscie w uporzadkowanej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy moderatorzy i zgłaszający posty - jeżeli dyskusja ma kilka stron, jest merytoryczna i o dziwo nikt sobie nie wrzuca to proponuję takie wyjścia:

Moderatorzy- wydzielić nowy temat zamiast iść na łatwiznę i usuwać to co niektórzy pisali przez dłuższy czas i nie kłócili się

Użytkownicy- może nie uwierzycie, ale nie trzeba czytać wszystkiego co jest :) Jak np. nie interesuje mnie temat o oponach to wiecie co robie? Tak! Nie czytam go!

 

Fajnie gdyby udało się przywrócić posty w nowym temacie, bo była to pierwsza od dłuższego czasu rozmowa w luźnych gdzie ludzie wymieniali sie argumentami a nie używali pięknego zwrotu "gównoburza", w większości sie zgadzali i co podkreślę nie wyzywali się. A i sam temat dyskusji jest aktualnie popularny i jednak dotyczy nas wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja dyskusja Ale np. Ja mam już jej serdecznie dosc.

Wykop imigranci.

Facebook imigranci.

Gazety imigranci.

Tv imigranci.

Radio imigranci.

Znajomi imigranci.

Chociaż w tym naszym małym podwórku dajmy sobie z tym luz, ile można? Chwilę można, ale nie kolejna strona gdzie ciągle o tym się pisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy moderatorzy i zgłaszający posty - jeżeli dyskusja ma kilka stron, jest merytoryczna i o dziwo nikt sobie nie wrzuca to proponuję takie wyjścia:

Moderatorzy- wydzielić nowy temat zamiast iść na łatwiznę i usuwać to co niektórzy pisali przez dłuższy czas i nie kłócili się

Użytkownicy- może nie uwierzycie, ale nie trzeba czytać wszystkiego co jest :) Jak np. nie interesuje mnie temat o oponach to wiecie co robie? Tak! Nie czytam go!

 

Fajnie gdyby udało się przywrócić posty w nowym temacie, bo była to pierwsza od dłuższego czasu rozmowa w luźnych gdzie ludzie wymieniali sie argumentami a nie używali pięknego zwrotu "gównoburza", w większości sie zgadzali i co podkreślę nie wyzywali się. A i sam temat dyskusji jest aktualnie popularny i jednak dotyczy nas wszystkich.

 

Dokładnie tak. Moim zdaniem te posty nie powinny być usunięte, choćby dlatego że były zgodne z regulaminem. Jeśli administracja z jakiś powodów woli dyskusje o "d*** Maryni" to wystarczy o tym użytkownikom Forum powiedzieć, a nie z cichacza czyścić wątek. Niestety, wygląda na to, że tysiące postów o niczym są bardziej preferowane w "Luźnych..." niż kilka stron dobrej, spokojnej i merytorycznej dyskusji. Wstyd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku... Pierwszy raz na jakimkolwiek forum czytałem kulturalne rozmowy na tak poważny temat, bez wyzwisk, rasizmu i to wszystko znikło... Smutne...

 

Ale trzeba się podporządkować... Co mnie dziś wkurzyło? Telefon mi spadł na ziemię i pękł wyświetlacz, pies mi się załatwił w domu, mucha mi wleciała do auta, w sklepie poprosiłem o słodką bułkę z serem a okazało się, że dostałem z dżemem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest własnością prywatną, jak interia, onet, gazeta.pl, gdzie moderowanie treści odbywa się na dość specyficzne dla tych miejsc sposoby. Dodatkowo problem jest niewygodny politycznie, zwłaszcza mając na uwadze nadchodzące wybory, dlatego nie jestem bardzo zaskoczony tym że postów już nie ma.

 

Natomiast trójkącik z serem i słodka bułka to co innego, bardzo mi przykro Koledzy ;-) Powinniśmy szerzej zająć się tym kluczowym dla wszystkich tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest własnością prywatną, jak interia, onet, gazeta.pl, gdzie moderowanie treści odbywa się na dość specyficzne dla tych miejsc sposoby. Dodatkowo problem jest niewygodny politycznie, zwłaszcza mając na uwadze nadchodzące wybory, dlatego nie jestem bardzo zaskoczony tym że postów już nie ma.

 

A które forum nie jest własnością prywatną?

I tak, postów nie ma, bo wybory, a KA to jakże znany thinktank i opiniotwórcze miejsce, cieszący się uznaniem politologów czy środowisk politycznych.

 

A w sprawie drożdżówki to proponuję powołać komisję śledczą. Bo Krzysztof R. może nie wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie. :D

Zeby Wam samochody nie splonely.

Proces postepuje predzej niz myslalem ;)

 

Niektórzy wierzą , że zaistniały problem ich nie dotyczy , w tym przypadku mocno trzymam kciuki żeby mieli racje ....

żeby nie było OT, wkurzyłem się , bo kawa mi wystygła zanim zdążyłem wypić :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem nie był przynajmniej dla mnie w tym że taka dyskusja na tym forum była, bo na zdrowie: dyskutujcie sobie nawet o lisich kitach wtykanych w rzyć, a w tym że była akurat w tym temacie. Wydzielić te posty w osobny temat, z punktu widzenia moderatora to 5 minut roboty i wszyscy będą zadowoleni.

Niektórzy wierzą , że zaistniały problem ich nie dotyczy , w tym przypadku mocno trzymam kciuki żeby mieli racje ....

Tu nie chodzi nawet o to czy dotyczy czy nie, bo akurat zdanie mam podobne do większości wypowiadających się. Chodzi o przesyt tematu wszędzie wokoło i jałowość dyskusji: otwierasz konserwę a tam Lenin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie. :D

Zeby Wam samochody nie splonely.

Proces postepuje predzej niz myslalem ;)

 

Niektórzy wierzą , że zaistniały problem ich nie dotyczy , w tym przypadku mocno trzymam kciuki żeby mieli racje ....

żeby nie było OT, wkurzyłem się , bo kawa mi wystygła zanim zdążyłem wypić :zly:

A mowilem przyjedz do mnie na kawe...zawsze jest gorąca :mrgreen:

Wkurzylo mnie konto z ing. zablokowali mi konto bo moj dowod stracil waznosc...nosz kuzwa co ma jedno do drugiego??? Tym bardziej ze jest to konto firmowe i w sezonie naprawde czlowiek nie ma czsu na wyrabianie nowego...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę to raz i nie będę odpowiadał na zaczepki czy "ciągnięcie za język"

 

Temat imigrantów interesuje mnie jak każdego , ale również jak każdy mam swoje zdanie na ten temat .

Nasze forum traktuję jako odskocznie od rzeczywistości i problemów "życia coddziennego" , i po mimo że to dział " luźny " to irytowało mnie to że nawet tu jest bicie piany na ten temat .

 

Dlatego bardzo mocno wierzyłem że ten "temat" będzie usunięty , tak jak i polityka i patrzenie innym do portfela .

 

Moje zdanie jest takie - Interesujesz sie polityką , tematem imigrantów znajdź forum gdzie temat jest rozumiany , akceptowany i będzie z kim bić pianę , ciągnąć merytoryczną dyskusję

 

A pisanie że jak kogoś nie interesuje to ma nie czytać nie jest argumentem bo to forum o Detailingu nie polityce .

 

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajko, w takim razie tematy : "Kamerki szmerki - HD", " Komputery", "Alkoholowy kącik KA", "Turystyka", "Zegarkowe pitolenie:)" też powinni polecieć. Niech ludzie w nich dyskutujący znajdą sobie fora odpowiednio o: kamerach, komputerach, alkoholach, turystyce, zegarkach :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat brzmi: co mnie dziś wkurzyło, nie: "co mnie wkurza w związku z i dlaczego uważam, że stanowią zagrożenie". Rozumiem, że wielu ma tego zjawiska po kokardę, ale nie róbienie z tematu, gdzie można zwentylować irytację aktualnym i indywidualnym zdarzeniem - forum dyskusyjnego na tematy społeczno-ekonomiczne jest chyba kiepskim pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.