Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

ogolem ja wierze w problem z paczka w DPD, odkąd się łączą ( podobno już połaczyli ) z 7 to sa same problemy. Firme, w której pracuje, obsługuje właśnie DPD więc właściwie od chlopaczka, który przyjeżdza codziennie miałem świeże info i mówi wprost, że mega syf jest, ludzie sie zwalniają, nie wiadomo często kto daną paczkę odbierze etc. Zawsze było z dnia na dzien o stałej porze, a ostatnio to nie jest już takie pewne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, u siebie też widzę ostatnimi czasy mega rotację kurierów, przez dłuższy czas wysyłałem paczki DPD oraz UPS i spokojnie można było się zakumplować z ludźmi na tyle że wiedzieli już gdzie paczki leżą, które zabierać itp. ale i normalnie chwilę pogadać, a teraz nowe twarze i w 90% przypadków prywatne busy bez oklejenia firmowego itp. :?

 

 

Kuriera DPD tak lubiłem że z szacunku dla niego nie nadawałem paczek które z reguły mam duże i ciężkie we wtorki, kiedy to miał praktycznie zawsze busa zawalony po dach pierdołami zamawianymi przez ludzi w weekendy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisali mi, że w tym tygodniu musieli zmienić kuriera i dlatego paczki są opóźnione. Wysłali to jakimś globkurier.pl. Paczka jest niby u mnie w mieście. Zobaczymy czy przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie od samego rana denerwują kombajny i kombajniści, którzy jeżdżą z niezłożonym hederem zajmując cały pas drogowy. Wąskie drogi, które mają czasami ledwo po 5-6 metrów, a ten pcha się na siłę na człowieka. Rozumiem, że przyczepka kosztuje i długo trwa składanie, ale bezpieczeństwo na drodze chyba jest ważniejsze. Policja powinna solić konkretne kary dla takich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś wyprzedzałem kombajn, który w bryle był praktycznie tak szeroki, jak heder Bizona, nie jechał sam - przecież to pojazd ponadnormatywny, powinien mieć zgodę zarządcy drogi na przejazd i mieć pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerzysta? Czy drzwiami ktoś przywalił? :(

Kup zaprawkowy, czasowo chociaż zabezpieczysz.

Mój obecny samochód poprzedni właściciel parkował pod blokiem na ciasnym parkingu i ma strzały drzwiowe chyba z każdej strony :/

Sam też parkuję pod blokiem i zarobiłem już od kogoś obcierkę tylnego prawego błotnika. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, ale bezpieczeństwo jest ważniejsze, więc niech rolnicy zaczną się zachowywać jak na zachodzie, gdzie nikt nie odważy się wyjechać kombajnem z hederem lub ciągnikiem pełnym błota, gdzie droga wygląda jak istny armagedon. Ja już mam dosyć zjeżdżania na pobocze pełne trawy i gałęzi, bo ktoś jest leniwy i myśli jedynie o zarobku.

 

Wczoraj jechałem za jednym z kombajnów, który poruszał się po krajówce i delikatnie poboczem, ale heder jednym końcem był na środku drogi. Tir musiał zjechać na pobocze, inaczej zawadziłby o niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slovak, w nowych kombajnach to rozumiem idzie szybko - jedna wtyczka i po problemie. Ale założenie hedera do starego Bizona trwa przynajmniej z 20 minut. A czas przy obecnej pogodzie w żniwa ma znaczenie :)

 

a co to ma za znaczenie ... czy trwa 3 minuty czy 3 godziny ... tak po prostu nie wolno jechac bo jest i niebezpieczne i nielegalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cannonn, oczyść, delikatnie usuń łuszczące się krawędzie lakieru, zmyj zmywaczem silikonowym i zaprawką potraktuj.

Chyba że masz pod ręką znajomego lakiernika - może coś lepszego poradzi zanim zrobisz docelowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może K-EX czasem nawala z uwagi na chyba najniższe ceny wśród firm kurierskich...

Z drugiej strony ja jestem zadowolony, w ciągu dwóch lat dosłownie kilka paczek szło dłużej niż jeden dzień roboczy.

 

mL53FgY.jpg

 

W czym prowadzisz sobie takie statystyki?

 

Też wysyłam K-EXem i jestem zadowolony. Z mojej obserwacji ok 95% przesyłek dociera na drugi dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.