Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

kinek01, no niestety została pamiątka, może nie do końca przebarwienie, ale jakby zmatowiały lakier. Kolor black oak, o ile dobrze pamiętam

 

A dzisiaj jeszcze wracając z siłowni wdepnąłem w gumę do żucia (nie zauważyłem tego), w domu wysiadam z auta i coś mi się noga klei do dywanika. Guma wkleiła się w dywanik :wallbash: Coś mam kiepską serię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kandy, to wyciągnij mamie z zamrażarki kurczaka na rosół :D , albo lód do drinków i połóż na "gumie" obłóż czymś, żeby pomrozilo dłużej i po robocie. Próbowałem AG ITR, ale roboty z tym dużo i rozmazuje się ciagle. Usuwacze smoły są dobre, ale na sam koniec, jak już większość wyczeszesz po mrozeniu :good:

 

Edit: Jarek szybszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny nudny wyścig w F1 i do tego oszczędzanie paliwa, eco driving na całego.

 

zgadzam się, jeszcze parę lat temu choćby się waliło i paliło to wyścig musiałem obejrzeć, teraz nie mam zupełnie na to ciśnienia

 

człowiek usypia, a jak się trafi jeszcze taka Hiszpania to tylko quale w tv oglądam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie na zdjęciu jacek_1 + motocykl to zdjęcie do kosza

 

Tylko że oni tak czasem łapią łosi i koniecznie trzeba poprosić o fotkę , bo ostatnio ich nie wysyłają Trzeba napisać iż nie chcesz łamać prawa i składać fałszywych zeznań więc musisz mieć fotkę aby rozpoznać kierowcę.

 

Dodatkowo mam zapisany nr rej auta jadącego za mną całą trasę i widziałem że miał kamerę jak coś pójdzie wniosek do sądu..

 

Taaa a w kamerce karta 8Gb i zapis ze 60 min w pętli... on już pewnie teraz nie ma tego na filmiku w kamerce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To idź im powiedz żeby ciebie tez utuliły do snu. No chyba że to typ "rób co chcesz i nie przeszkadzaj". Bo po naszej służbie wszystkiego można się spodziewać.

 

Dzisiaj jeszcze na kurs angielskiego w robocie na 10 :-| będzie trzeba szybko i intensywnie spać. No nic może po południu uda się przymknąć oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządna obsuwa na budowie mieszkania (termin przekazania własności mieliśmy na 30.06) a dopiero pod koniec czerwca mają podłączyć wodę. A na dodatek majster umówiony, panel, kafle, farby etc. wybrane i należało by kupić dopóki mojej długiej połówce się nie odwidziało a tu nie ma gdzie tego trzymać a i od Sierpnia będę bezdomny :wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządna obsuwa na budowie mieszkania (termin przekazania własności mieliśmy na 30.06) a dopiero pod koniec czerwca mają podłączyć wodę. A na dodatek majster umówiony, panel, kafle, farby etc. wybrane i należało by kupić dopóki mojej długiej połówce się nie odwidziało a tu nie ma gdzie tego trzymać a i od Sierpnia będę bezdomny :wallbash::wallbash::wallbash:

 

My nawet trzymaliśmy kciuki by było jakieś opóźnienie. Deweloper wtedy fajnie płacił za spoźnienie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.