Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie spotkam się z krytyką, ale mnie dziś wkurzyła wypowiedź jednego pana polityka w TV, który stwierdził, że my, jako obywatele, nie tylko w dniu wyborów powinniśmy brać odpowiedzialność za Polskę i robić wszystko dla dobra kraju... Uważam, iż od tego, aby brać odpowiedzialność za ten kraj i za dobro kraju i obywateli, jest kilkuset naszych "reprezentantów" na ul. Wiejskiej i w Pałacu Prezydenckim, oraz na stołkach w wojewódzkich i miejskich urzędach, w gminach itp... To oni, a nie ja biorą za to pieniądze (i to ciężkie); to oni, a nie ja mają takie działania w zakresie swoich obowiązków służbowych. Żyjemy w takiej "demokracji", w której "wybrańcy" narodu nie słuchają swoich wyborców i robią to, co im pasuje... Poniosło mnie - przepraszam, jeśli kogoś uraziłem :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że elektorat Kukiza zbojkotuje drugą turę i nie zagłosuje na żadnego z dwóch finalistów... Druga tura to będą wybory "przeciwko", a nie "za" kandydatem i walczyć będą jedynie zwolennicy obu "rekordzistów"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, niech z was zedrą ostatnia koszule wtedy zrozumiecie że PO to zaraza, dżuma. Duda byłby przeszkodą w dalszym dymaniu nas przez platformę. Ile muszą oni kraść skoro kilkaset miliardów z unii nie wystarcza i trzeba wat podnosić i wiek emerytalny. Ale czasy się zmieniają, każdy ma kogoś znajomego lub z rodziny kto wyjechał i słyszy się jak jest w normalnym kraju. Ludzie się w końcu obudzą i będzie wielki huk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Oby tylko elektorat Kukiza nie zagłosował w II turze na Dudę :wallbash:

 

Nie wiadomo...

Kukiz wystartował w wyborach prezydenckich, żeby odgryźć się na PO bo ta go po poprzednich wyborach oszukała. PO poszło na wybory z hasłem jednomandatowych okręgów wyborczych, Kukiz ich poparł, a jak Ci zgarnęli wszystko (parlament i prezydenta) to im się odwidział ten pomysł bo mieli :D:D:D

No i Kukiz się na nich o to mocno wkurzył czego efektem był start w wyborach prezydenckich.

Reasumując, Kukizowi bliżej do PISu niż do PO. Pytanie tylko czy jego elektoratowi również?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, niech z was zedrą ostatnia koszule wtedy zrozumiecie że PO to zaraza, dżuma. (...) Ile muszą oni kraść skoro kilkaset miliardów z unii nie wystarcza i trzeba wat podnosić i wiek emerytalny. Ale czasy się zmieniają, każdy ma kogoś znajomego lub z rodziny kto wyjechał i słyszy się jak jest w normalnym kraju.

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, niech z was zedrą ostatnia koszule wtedy zrozumiecie że PO to zaraza, dżuma. Duda byłby przeszkodą w dalszym dymaniu nas przez platformę. Ile muszą oni kraść skoro kilkaset miliardów z unii nie wystarcza i trzeba wat podnosić i wiek emerytalny. Ale czasy się zmieniają, każdy ma kogoś znajomego lub z rodziny kto wyjechał i słyszy się jak jest w normalnym kraju. Ludzie się w końcu obudzą i będzie wielki huk.

no to oświeć, jak to jest w normalnym kraju, tylko z konkretnymi przykładami. Ja wiem, co się zmieni za Dudy:

- wskrzeszenie śledztwa smoleńskiego, bo przecież samolot tak po prostu nie mógł spaść

- każde rondo w PL z pomnikiem Kaczora

- ministrem spraw wewnętrznych Antek, reszta rządu podobnej jakości

- swój renesans będzie miało budownictwo, niestety nie autostrad i dróg, tylko obiektów sakralnych dotowanych z budżetu państwa

- wspaniałe pomysły na gospodarkę, czyli 1% podatku obrotowego od sieci (czytaj- ceny dla konsumentów w górę), wprowadzenie 40% stopy podatku dochodowego (czytaj- zarzynanie i tak małej klasy średniej), odwrócenie reformy emerytalnej (czytaj- powiększenie dziury budżetowej - przy obecnej demografii PL na to nie stać)

- dziennikarze tvn-u i gw do więzenia, legalna będzie tylko jedyna obiektywna tv republika i trwam.

Co do kradzieży to wystarczy popatrzeć na popisy pisu jak nie ma ich przy władzy - zarówno małe (delegacje) jak i mega grube (skoki). Strach się bać, co będzie, jak dojdą do władzy. To będzie prawdziwe TKM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dyskutować, jestem radykałem i należę do polski nieracjonalnej bo nie chce robić do 67 r. życia, nie chce płacić 23% watu, i posłać dzieciaki do szkoły w wieku 6 lat. Zresztą nie wierze że ktoś będzie mnie trzymał tak długo. Nie marudzę dla marudzenia bo nie mam wcale źle tylko patrzę dalej niż czubek własnego nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jacek, a ile masz lat, że tak się już teraz martwisz wiekiem emerytalnym?

Może zanim osiągniesz 67 lat to kolejni prezydenci będą podnosić ten wiek do np 150 lat...

Dożyjesz? :)

Nie masz nigdy pewności co następcy wymyślą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że elektorat Kukiza zbojkotuje drugą turę i nie zagłosuje na żadnego z dwóch finalistów...

 

Sam głosowałem na Kukiza, ale bojkotując 2 turę w której wygrałby szogun nie łudźmy się na "JAKĄŚ" zmianę w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Cholera, wolę Szoguna niż po wybraniu Dudy 3 x dziennie chodzić do kościoła (bo tak PiS zarządzi..).

Po prostu wybieram mniejsze, bo już mi znane, zło....

 

No i Tu się z Panem muszę zgodzić... Mam nadzieję że jak najwięcej z tych 30% ludzi którzy oddali głos "na nowych", teraz przypomni sobie czasy władzy PiSu, wystraszy się i pobiegnie zagłosować na Szoguna...

 

Tak, niech z was zedrą ostatnia koszule wtedy zrozumiecie że PO to zaraza, dżuma. Duda byłby przeszkodą w dalszym dymaniu nas przez platformę. Ile muszą oni kraść skoro kilkaset miliardów z unii nie wystarcza i trzeba wat podnosić i wiek emerytalny.

 

Co do zasady, zgadzam się z Tobą w ocenie poczynań PO... Problem w tym że to nie wina dymania a skrajnej niekompetencji i ignorancji osób sprawujących władzę. Niekompetencja ta jest jednak ponadpartyjna i zmiana ekipy rządzącej na którąkolwiek z obecnie aspirujących, nic nie zmieni :/

Ja znam tylko jednego człowieka w tym kraju który pod względem gospodarczym zrobił dla niego coś dobrego ale ten naród go nie docenił i darł się że "MUSI ODEJŚĆ!" (kto starszy ten pamięta o kim mowa :) )

 

Myślę że Pan Mister Bartłomiej Sienkiewicz, trafnie opisał nasz kraik, słowami "chuj dupa i kamieni kupa" :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Dudy nic nie mam, ale każdy wie, że jest marionetką PiSu. Gro osób zagłosuje na Komorowskiego, tylko dlatego, aby nie wygrał PiS - a nie dlatego by Duda nie został prezydentem. Gdy Duda dojdzie do władzy to PiS zajedzie swoim konserwatyzmem Polskę. Obywatelom 60+ to będzie oczywiście przychylne, ale młodzi w tym kraju będą się męczyć. Czym emigracja się tylko zwiększy, a późniejsze szanse (przy większości osób w podeszłym wieku) na zmianę czegokolwiek będzie już tylko coraz ciężej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto lista rzeczy które się zmienią, jak będzie jakikolwiek inny prezydent, partia rządząca:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tyle.

 

 

No chyba jedynie tyle że jak "ludzie wyjdo na ulice", to będzie definitywny koniec tego kraju.

No i tyle, że ja na 100% pieniędzy które odkładam na nic, nie zobaczę, bo do tego czasu to wszystko na pewno pi@#$%^&*e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.