Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Kubz, nie obrażam się :) Chciałbym być normalny ale mam dzieci :D:D

 

Tym razem to i tak nie ma prawie żadnego wyboru.

Masz rację... Niestety w tym kraju nigdy nie ma na kogo głosować, bo jak wiadomo, NORMALNI do władzy się nie pchają ;)

Ale jak sobie wypełniłem ankietę na:

http://www.latarnikwyborczy.pl/

to moherowy kandydat na prezydenta, jest dokładnie na drugim końcu mojej skali, więc się wystraszałem że ja jestem sam a ich tylu :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie ma wyboru.

Będzie druga tura, wiadomo. Co wtedy? D czy K? Kogo byśmy nie wybrali to i tak nic nie zmienimy. Co tak naprawdę może prezydent w RP? Ściema i tyle a te ich programy, chwalenie się osiągnięciami....

 

Właściwie to powinien mi poprawić wczorajszy wynik poznańskich kopaczy. Nie jestem kibicem ale czasami jakiś mecz obejrzę. Dwa najlepsze zespoły w kraju a poziom żenujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Prezydent RP, jako władza wykonawczo coś tam w naszym kraju może. Może niewiele zrobić ale do zrobienia wielu rzeczy nie dopuścić. Niestety obecny, nie korzystał nigdy z tej możliwości.

 

pdBqfYf8j

 

:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, zgadza się, za to ten alternatywny będzie korzystał przy każdej sposobności - po to żeby usrać życie partii rządzącej i lansować Kaczora - dlatego mojego głosu nie dostanie.

 

BTW nie wiem czy nawet takie niedomówienia nie są łamaniem ciszy wyborczej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

buka, świetny filmik :good:

 

Vespa, szansa na gorsze :o:?:dontknow: . Wygrana nr 2 i za rok siły za nim idącej to raczej zapowiedź zmiany sposobu sprawowania władzy ale efekt końcowy będzie dla nas dokładnie taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz nawet nie chodzi, ze teraz w tych wyborach. Moim zdaniem nieopisanym sukcesem bedzie jak kandydaci z "poza systemu" dostaną sensowny % głosów. Wtedy ludzie może troche chociaz przejrza na oczy i zobacza, ze nie tylko PO i PIS istnieje, tylko jest alternatywa dla tych dwóch partii i za 4 lata jak beda wybory to już jest szansa. Pomijam, ze wielu mlodych bedzie moglo glosowac ( jesli do tej pory nie opuszcza wszyscy kraju ... ) a ilosc tam moherów czy innych cale-zycie-prawde-w-tvn-ogladam, sie zmniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega tak się boi tych moherów, że niby dudę wybiorą? Tylko dziwne że jakiś nikt nie kuma że bedzie musiał robić do 67 roku życia. Przy czym zwolnią go 3 lata przed emeryturą i będzie szukal żarcia po śmietnikach. Dwa że ofe popłynęły na 150 miliardów oddanych do zus, już nie mowie o innych sprawach.

Młodzież już widzi że mieszkanie tu sensu większego nie ma, wyjedzie kolejne parę milionów i będzie pięknie.

Ten kraj taki wspaniały że jedynie bułgarzy się tu sprowadzają i to nieliczni bo nie ma do czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście byłem głosować na jednego z 2 słusznych kandydatów, którzy mogą coś zmienić, ale co z tego jak nic z tego... To jeszcze nie ten czas. Liczę, że jeszcze 4/5 kadencji musi upłynąć, aż stare pokolenie wymrze, a nowe (internetowe) wejdzie i dopiero wtedy może zacząć rządzić ktoś to powinien. Czy do tego czasu Polska będzie jeszcze na mapie? Nie wydaje mi się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie daje się wciągnąć do dywagacji politycznych , ale jak czytam bzdury o byciu Polski na mapach za parę lat to mam ochotę pociągnąć komuś z laczka w sam środek dupy .

 

Jak można takie bzdury pisać nie rozumiem, jak ma się takie obawy to brać sie do roboty i próbować zmienić coś. Wiem że każda grupa społeczna ma jakieś ale do obecnie rządzących.

 

Ja kocham swój kraj ale nie lubię naszej polskiej natury narzekaczy na wszystko

 

Wychodzę z założenia źle ci ? To próbuj to zmienić

 

Była to moja jedna i ostatnia wypowiedź na temat polityki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie narzekam. Tylko jak mam czasem coś załatwić w urzędzie, szkole, sluzbie zdrowia. To widzę czym ten kraj się stal: skarbonką na moją kasę za nic. To że zrobią gdzieś przez 10 lat paręset km dróg to nic, bo to nie za ich kasę, wszystko unia robi by unia wygodnie jeździła na wczasy do taniej polandii. Nie chodzi o narzekanie ale czym ten kraj się stał - PRL po mega liftingu w i to na gorsze. Rok wyborczy, przynajmniej parę ochłapów rzucą ludziom w zamian za ukradzione im setki tysięcy. I pomyśleć że za komuny za podwyżkę cen o parę procent na kiełbasę cała polska stanęła. A teraz ustawa 67 - nic, okradzione OFE - nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa że ofe popłynęły na 150 miliardów oddanych do zus, już nie mowie o innych sprawach.

A wiesz dlaczego zostało im to zabrane? :)

 

Wzięliście swój długopis na wybory? https://www.facebook.com/events/634106980054031/

u mnie Pani w komisji powiedziała "Pan też ze swoim długopisem..." po tym jak ten co mi na siłę wciskała w ręke odłożyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz nawet nie chodzi, ze teraz w tych wyborach. Moim zdaniem nieopisanym sukcesem bedzie jak kandydaci z "poza systemu" dostaną sensowny % głosów. Wtedy ludzie może troche chociaz przejrza na oczy i zobacza, ze nie tylko PO i PIS istnieje, tylko jest alternatywa dla tych dwóch partii i za 4 lata jak beda wybory to już jest szansa.

Problem polega na tym, że kandydaci "spoza systemu" to zazwyczaj oszołomy, nawiedzeni, bez predyspozycji lub marionetki. Brakuje rozsądnych ludzi bez kontrowersyjnych poglądów. Takich, którzy sprzeciwiają się "państwu socjalnemu" bez popadania w przesadę w innych dziedzinach. Mimo to postawiłem na "powiew świeżości", choć nie odpowiada mi wiele postulatów wybranego kandydata. Ale tak jak mówisz - trzeba pokazać, że brak zmian nie służy dobrym nastrojom społecznym. "Bo tutaj jest jak jest". Po prostu. ;)

 

A w drugiej turze... wiadomo, nie głosuje się na kogoś, tylko przeciwko komuś.

 

Teorii spiskowych nie komentuję. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.