Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

No nie jest ciekawie.Dziennie jeździ policja,w poniedziałek zablokowali całą ulicę "sukami" po tym jak w niedziele kibole rozpierniczyły nam park i rzucali kostką brukową w policje.Najgorsze jest to że ponad 50% wygląda na nieletnich.Do kąd to zmierza to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co 27-letni "kibic" z kapturem na głowie robił na murawie między kibolami - szukał piłkarzy, którzy podpisaliby mu się na szaliku albo zrobili sobie z nim selfie? Nurt tłumu go porwał? "To dobry chłopak był, mało pił, zawsze wiernie kibicował i co tydzień można go było spotkać w niedzielę na mszy"

 

To jest wielka tragedia dla rodziny tego chłopaka ale bez powodu nie strzelali do niego, zwłaszcza, że wcześniej policja oddała kilka strzałów ostrzegawczych. Koledzy "po fachu" będą teraz pewnie robili z niego męczennika za wolność wyrażania poglądów i demonstraowania w dowolny sposób swoich poglądów wobec bezdusznego aparatu państwowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario704, skończy się jak w Boltimore, tylko u nas może się to rozprzestrzenić na cały kraj, jak tylko kibole się razem zgadają. Dlatego wolę iść na siatkówkę i piłkę ręczną, przynajmniej na meczu Vive nie dostanę po twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Co do zasady

Prawnik? :D

Świadomie dobiera słowa = prawnik? ;)

 

Są jeszcze opcje: polityk i - na drugim biegunie - kulturalny człowiek nawiązujący do wypowiedzi poprzednika :D

 

Niezależnie od tego, jaki był rzeczywisty przebieg zdarzeń, ktoś to podepnie pod czarną serię Policji: uduszenie w Legionowie (zadławienie najpewniej, ale kto by miał głowę do tak drobnych różnic) i postrzał w Kutnie (bardzo ciekawa sprawa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

funkoval Osoby z wykształceniem prawniczym lubią ten zwrot :)

 

Wiem, o co Ci chodziło, ale nie mogłem się powstrzymać ;)

 

A że lubią - zwrot prosto z kodeksu, a wiadomo, że najbezpieczniej mówić tak, jak ktoś już napisał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem do mechanika po olej i skończyło się na diagnozie, że przednie górne wahacze nadają się do wymiany... Dodatkowo wkurzył mnie fakt, że w poprzednim serwisie, w którym mieli na to zwrócić uwagę niczego się nie dopatrzyli, a auto było u nich miesiąc temu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kandy u mnie wczoraj podobna sytuacja oddałem auto na przegląd i przesmarowanie mech. wycieraczek a wieczorem tel ze silnik od wycieraczek jest spieprzony i najprawdopodobniej trzeba go wymienić i będzie 6setek w plecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzylo mnie dzis ASO Skody ktore odmowilo naprawy gwarancyjnej bo salon w ktorym kupowalem samochod zapomnial wbic pieczatke na ostatniej stronie instrukcji uzytkownika ;/ Musialem za pomoca prywatnego telefonu poloczyc Salon i Serwis aby sie mogly porozumiec co z mixem kierownika serwisu zaowocowalo przyjeciem auta na ogledziny...

 

Wysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna zrobiła zamieszanie pod maską :zly:

Auto "wyrzuciło" kontrolkę silnika, obroty zaczeły falować... Po podłączeniu do kompa okazało się, że dosłownie nie ma 2 sond lambda, nie że podają złe wartości - poprostu ich nie ma.

 

Teraz szukanie dokładnie co się stało. Już dziś zamawiam odstraszacz na te cholerstwa. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na wsi pod domem postawiłem bo garaż zajęty autami rodziców. W tym roku jakis wysyp, mamie wlazla i wygluszenie pogryzla tak samo. No nic trzeba kupowac i montować bo koszt prawie żaden a ile nerwów może oszczedzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Może nie tyle wkurzyło co wystraszyło...

Rano, przy okazji zakupów, poszedłem zagłosować. W salce gdzie oddawałem głos było z 10 - 12 osób. Same mohery, średnia wieku 75 lat :cry:

Panowie, ruszcie się zakreślić tego iXa bo jak tacy ludzie wybiorą Władzę Wykonawczą na kolejne pięć lat to :wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mohery leciały na pierwszą mszę więc spokojnie. Młodzież odsypia noc i po obiadku pójdzie do urny. Będzie dobrze. Tym razem to i tak nie ma prawie żadnego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.