Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Elektromagnesy nastawników wałków rozrządu.Są 2 Wychodzą od nich wtyczki do komputera(zmienne fazy rozrządu).Problem polega na tym że z biegiem lat puszczają delikatnie olej do gniazda wtyczek a ten idzie falej przewodem do kompa i może być tragedia.Problem powszechnie znany w silniku m271

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dementor, toś porównał...haha za to w renacie bym musiał milijon wydać na choinke licznikową :D nie ta klasa auta.Jak dobrze pójdzie to w 500 zł zamkne temat -tragedii ni ma :good: i trzeba się z tym liczyć że za technologie trzeba płacić

 

-- 1 maja 2015, o 00:43 --

 

gruby_RS, jak się jeździ to się dzieje.W sumie można by to olać bo dopiero się pocą ale po co mam jeździć z duszą na ramieniu.Czasem coś trzeba wymienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściu też ma clio 5 lat i nic nie zrobił a przejechał nim tyle co ja swoim w rok...Nieważne bo zacznie się gównoburza jak zwykle :D. Każdy kupuje co chce i jeździ czym chce i naprawia lub nie :good::acute: a mercedesy sOM najgorsze bo rdzewieją,psują sie i dziadki nimi jeżdżą ;) a większość się obraca za nimi na drodze :)

Zawsze jakaś nowa część w aucie :-]

 

-- 1 maja 2015, o 00:54 --

 

cz@rek, jaki telefon? U mnie w g3 nic się nie zmieniło zabardzo.Czasem denerwuje że po 2 razy z wifi łączy ale pozatym ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.