Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Moje auto mnie nie lubi. Wczoraj myślę sobie - e, nie psuje się ostatnio, jeździ okej, więc dostanie nowe wycieraczki. Zamówiłem komplet Boscha na przód + 1 tył. Dziś wracając (jeszcze na starych wycieraczkach) prawe ramie przestało działać... prawdopodobnie albo się ukręciło coś, albo wyskoczyło z mechanizmu. Jutro się temu przyjrzę. W najgorszym wypadku mechanizm kosztuje 30 zł nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj rano wyjeżdżając rano z garażu zsunąłem się z desek (gleba żyzna jak na Ukrainie :kox: ) i zawisłem na nich, próbując wyjechać oberwałem poszycie zderzaka

W końcu ruszyłem i pod supermarketem rozrusznik postanowił zgubić prąd - na szczęście miałem w bagażniku klucze i WD-40

Wróciłem do domu, otwieram bagażnik... i kątem oka zauważam że ukradli mi przyklejony emblemat (biały kruk :cry: )... ukradziony razem z lakierem :/

 

 

Oby mecz dzisiaj był dobry... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bienek, teraz wiesz dlaczego Patryk sprzedawał auto ;)

sardzent, miałem ten sam problem w Astrze. Skończyło się na demontażu reflektora i "wysypaniu" żarówki.

 

A mnie wkurza to, że mimo że za oknem deszcz to korek mam i w stronę półwyspu i w stronę Trójmiasta... ehhh uwielbiam powroty do domu w takim ruchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.