Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie chodzi o usuwanie konta itp . Bo nie ukrywam że dużo spraw załatwiam przez FB , ale powielanie innych postów itp . Od kilku dni trąbią w TV , radiu czy necie o tym zaćmieniu i wiem że ono dziś jest . Ale każdy musi być "fajny" i wkleić zdjęcie na którym ch***a widać hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o usuwanie konta itp . Bo nie ukrywam że dużo spraw załatwiam przez FB , ale powielanie innych postów itp . Od kilku dni trąbią w TV , radiu czy necie o tym zaćmieniu i wiem że ono dziś jest . Ale każdy musi być "fajny" i wkleić zdjęcie na którym ch***a widać hehe

 

Heh, albo jak spadnie śnieg to nagle pierdylion razy "śnieg pada".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeszę, szczotkę kotu zabierałem i wyczesywałem raz na jakiś czas porządnie. W tym miejscu odchodzi włosie z tą cała skórą, w innych jeszcze się trzyma mocno. Ale i tak będę musiał kupić nową car pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

funkoval, w 2.0 TSI komplecik 7k, także no ;)

Jak ma się rabat 'na Janusza, + 40%', to tak wychodzi

 

Komplet czego, wahaczy? Bo jeśli chodzi o sprzęgła, to w DSG są dwa, a 2 × 3,5 = 7, tak więc no ... zresztą, komu ja to tłumaczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przodują młode matki, które wrzucają internetowe mądrości o dzieciach.

 

Moja żona prowadzi bloga parentingowego i wypisuje mądrości o dzieciach. Zaczęła na tym zarabiać.

 

Na FB jest też taka mała strzałeczka, pod którą kryje się opcja - Przestań obserwować, lub Nie wyświetlaj postów.

 

Trochę więcej luzów bo moją żonę tak samo nie interesują motoryzacyjne wstawki moich znajomych.

 

Internet jest dla wszystkich i jeżeli ktoś nie potrafi filtrować informacji to wrzucam hasło moich mechaników - JOR PROBLEM IS NOT MAJ PROBLEM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB jest też taka mała strzałeczka, pod którą kryje się opcja - Przestań obserwować, lub Nie wyświetlaj postów.

W "moim" przypadku chodzi o to , że każdy znajomy dziś pier****i o zaćmieniu i cały wall zapchany fotkami przez kliszę . Wiem że mogę ich odznaczyć itp ale na codzień nie są tak irytujący heheh . A może po porostu mam dziś "zły" dzień .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciagłe podnoszone plany sprzedażowe, i coraz częsciej myśle czy w wieku 30 lat warto isc na politechnike na jakies studia iformayczne czy inne inż. ;/

Lubie sprzedawać ale coraz cięężęj bez układów w tej branży

 

Jaka branża?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Letnie gumy i śniegu po kolana :kox::kox: a do domu trzeba było wrócić, hamowanie silnikiem itp. atrakcje. W centrum Gdyni inny klimat, temp. w plusie i spojrzenia ludzi nie zapomniane, wyglądałem jak bym z Zakopca wracał zaśnieżonym autem :evil:

 

Teraz wszystko sika w garażu, piękny pierwszy dzień wiosny :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciagłe podnoszone plany sprzedażowe, i coraz częsciej myśle czy w wieku 30 lat warto isc na politechnike na jakies studia iformayczne czy inne inż. ;/

Lubie sprzedawać ale coraz cięężęj bez układów w tej branży

 

Jaka branża?

 

hmm telekomunikacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.