Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jak będziesz delikutaśnie się z nią obchodził to spokojnie nic się z nią nie stanie, prawie rok go mam i wszystko z nią ok. Telefon dalej jest szczelny, jak się zabrudzi to idzie pod kran :D

 

Rodzice odebrali Viki C z aso po przygodzie z dzikiem. zaskoczenie bo kolor lakieru dobrany praktycznie idealnie. A hologramy? :D o tym nie będę mówił ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajeżdżam na bezdotyk. Wrzucam 8zł, a na ekranie miga mi na zmianę 1 i 4. Myślę, błąd jaki czy co i lecę z aktywną. Po jakimś czasie patrzę, a na ekranie 9 :D Umyłem autko za teoretyczne 14zł, już pod koniec nie wiedziałem co z lancą robić.

Dla takich chwil warto żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajeżdżam na bezdotyk. Wrzucam 8zł, a na ekranie miga mi na zmianę 1 i 4. Myślę, błąd jaki czy co i lecę z aktywną. Po jakimś czasie patrzę, a na ekranie 9 :D Umyłem autko za teoretyczne 14zł, już pod koniec nie wiedziałem co z lancą robić.

Dla takich chwil warto żyć.

 

Ja kiedyś do rozmieniarki na myjni wrzuciłem 10zł, a wyciągnąłem 6x2zł.

 

so-much-win-tyle-wygrac-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak hula s5? miałem do wyboru s4 albo s5 i sporo osób z "branzy" namawiało mnie na s4 że rzekomo s5 jest przekombinowane teraz sam nie wiem czy dobrze wybrałem..

mam od paru miesięcy s5 na dual sim i na pewno nie można powiedzieć, że przekombinowane (poprzedni telefon to n7000). Duży plus- w ogóle nie widać zmulenia, zawiesił się może raz+b.ładny ekran. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor poprawiło mi:

1) brąz Polaków w ręczną (niezły horror zafundowali) :D

2) mistrzostwo Francuzów (farsa związana z narodowością "katarczyków", przekupywaniem kibiców i sędziowaniem pod nich była wręcz żenująca więc dobrze, że im Francja dokopała)

3) nowa seria Top Gear (zaganianie krów takimi furami - Nissan GTR, Bentley Continental GT, BMW M6 - tylko w TG mogli wpaść na taki pomysł :D )

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa "DOJECHAĆ COŚ NA MAXA".

Ponoć gość narzekał, że przy hamowaniu jakiś dziwny dźwięk się wydobywa z kół. Mechanicy początkowo obstawiali zjechane opony. Dopóki nie zdjęli kół... :D

 

10502523_10153071079855513_5035355456137238337_n.jpg?oh=99c71d745786c1ed32c193d3029062e9&oe=55554F5B

 

10945029_10153071079845513_3591124542004722988_n.jpg?oh=b9a68e2502fff89c9590f311fa17bed3&oe=555B5D91&__gda__=1432949188_1d1972f778325aed637d3bea0e0fd3fd

 

Zastanawiam się tylko jak można być aż tak gigantycznym ignorantem aby doprowadzić opony czy tarcze w aucie do tak fatalnego stanu...? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi ze można, mam kuzyna który w podobny sposób zajeżdża każdy samochód który ma. Teraz ma Kia Carnival i hamulców tam tez praktycznie nie ma, ale najlepsze było to że jak przypadkowo chciałem sprawdzić na bagnecie poziom oleju to okazało się ze go w ogóle nie było :shock: Uprzedzając pytania to wydaje mi się ze to wszystko wynika z braku czasu, braku wyobraźni i po prostu skąpstwa/chytrości, bo na różne inne rzeczy ma pieniądze ale już na to żeby bezpiecznie jezdzc samochodem już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to mają pomysły i wyobraźnie żeby z takim czyms jeździć i udawać głu...pa że nie wie co sie tam trze, zresztą stan opon mowi sam za siebie bo to raczej klient widział:)

 

A żeby nie było OT to humorek poprawiło mi kupno e36 320 z 98r w fajnym stanie, bez żadnych wies tuningów. Jedyna wada że troszke puknięta ale to bardzo delikatnie, dodatkowo dwa ładne kpl alusów w tym jedne oryg BMW. Teraz pytanie czy po zrobieniu na allegro czy do siebie sobie zostawić jako autko do zabawy i testowania różnych siuwaksów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa ze sprzedawcą różnych maszyn DA. Pytam się czy mają maszynę z mniejszym skokiem, a on, że jak sobie założę mniejszy BP, to będę miał mniejszy skok i on tylko zależy od średnicy talerza.

 

No to się pytam czy jak zdejmę w ogóle BP, to czy skok będzie 0? Chyba nie zrozumiał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.