Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie to że logo ECUProject to też bym powiedział, że hamownia trochę dodała od siebie .. ale tam Panowie raczej lipy nie robią ( zresztą widać po przebiegu mocy / momentu ) Gratulacje wyniku na serii.

 

Popatrz jeszcze raz, EcuSport, które ma logo i nazwę łudząco podobną do chłopaków z Wrocławia.

 

Kto co lubi, ja fanem kręcenia ma maxa nie jestem, stawiam na późniejszą bezawaryjność. Akurat pierwszego softa robiłem we Wrocławiu, arl po przelocie 170kkm (seria 162ps/350nm, auto po trasie, na zewnątrz temperatury +35), po kilku korektach finalnie zostało 190/407, the_rahzel jak dobrze kojarzę, robił również swojego w ecuproject, przebieg zdecydowanie mniejszy, a wynik bezpieczny minimalnie niższy niż u mnie. Kumpel w aszu (zdrowa seria 144ps) ma po sofcie 169/399, również uważam za mocny rozsądny wynik. Dlatego asz kolegi tutaj z forum mocno mnie zdziwił, zastanowił itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gdyby nie to że logo ECUProject to też bym powiedział, że hamownia trochę dodała od siebie .. ale tam Panowie raczej lipy nie robią ( zresztą widać po przebiegu mocy / momentu ) Gratulacje wyniku na serii.

 

Popatrz jeszcze raz, EcuSport, które ma logo i nazwę łudząco podobną do chłopaków z Wrocławia.

 

Kto co lubi, ja fanem kręcenia ma maxa nie jestem, stawiam na późniejszą bezawaryjność. Akurat pierwszego softa robiłem we Wrocławiu, arl po przelocie 170kkm (seria 162ps/350nm, auto po trasie, na zewnątrz temperatury +35), po kilku korektach finalnie zostało 190/407, the_rahzel jak dobrze kojarzę, robił również swojego w ecuproject, przebieg zdecydowanie mniejszy, a wynik bezpieczny minimalnie niższy niż u mnie. Kumpel w aszu (zdrowa seria 144ps) ma po sofcie 169/399, również uważam za mocny rozsądny wynik. Dlatego asz kolegi tutaj z forum mocno mnie zdziwił, zastanowił itd :)

 

 

O proszę .. faktycznie ECU Project to nie jest.. mój błąd.

Zgadzam się w 100% z tym co opisałeś, dokładnie mam podobne doświadczenia / obserwacje z tymi silnikami. Dlatego mnie również to zdziwiło .. ( sam zresztą mam suszarkę ARL żeby na 160-170 KM się nie zatrzymać tylko do tych 190 podbić jak będzie możliwość ).

 

Jak by nie było faktycznie moc/ niut trochę wysoki jak na seryjne graty ASZ jednak kreski ładnie poprowadzone. Bezawaryjności życzę :good:

 

Mi dziś humor poprawił zapach beaver new car - całkiem ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym nieudanym dniu, dwa wygrane oesy przez Kubice. ;) I znów myślenie "co by było gdyby", bo jechał szybko na pierwszym oesie ale złapał kapcia i stracił +20 sek, a drugi to.. :wallbash:

 

Jechać szybciej od Loeba w swoim drugiem sezonie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak lubicie rajdy, to proszę kilka zdjęć z dzisiejszej prasówki od Volkswagena - https://www.facebook.com/motorsportelit ... =1&theater ;). Znajdą się też zdjęcie Kubicu i Loeba po przygodach na ostatnim oesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj poprawilł humor sąsiad który kupił nową corsę.Samochód upierdzielony że szok i ptaszki narobiły a on ściereczka ,trochę płynem do szyb zwilżył i szoruje aż miło.Dźwięk jakby papierem ściernym gładź szlifował haha.Mają ludzie pomysły.

Wczoraj poprawiłem sobie humor i zawiozłem moje letnie 17 alu do renowacji i nowy lakier proszek będzie kładziony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 sąsiadom tłumaczyłem, że nie myje się auta z małego wiaderka 4 litrami wody. Ale co tam, jeden i drugi mądrzejszy, że jemu tyle wystarcza.

Albo jak 1 z nich klamki i uszczelki na szybach plakiem psika i większość leci na lakier i szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe uśmiałem się z komentarza na fb profilu naszego forum, jakiś jegomość zasugerował, że ja i kolega Slovak wygrywamy wszystkie konkursy i do tego wszystko testujemy itd :D

Jeżeli udowodni mi, że wygrałem jakąkolwiek nagrodę w jakimkolwiek konkursie na forum (poza tym z wybierania szaty graficznej) to chętnie mu odeślę to co wylosowałem :D Mówię serio :)

 

A co do testowania to ja się tylko zgłaszam do tych produktów które mnie interesują, a wybierają te osoby które poszukują kogoś do testowania, więc nie ode mnie to zależy kto zostanie wybrany. Być może wolą żeby produkt sprawdził, ktoś kto ma więcej niż kilka komentarzy i komu nie zależy tylko na "darmowej próbce", ale faktycznie ma jakieś doświadczenie z danymi produktami ;)

 

Kurde człowiek ma "wrogów" o których nawet nie ma pojęcia :D Być może przeszkadza też to, że kilka moich projektów wybraliście do konkursu PSB ?? :P

 

Niezłe jaja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko testuje - dotychczas testowałem jedynie TG od SG i tylko tyle z darmowych próbek, resztę kosmetyków kupuję ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy. Szampon od TK kupiłem sam, chodź Tomasz chciał mi wysłać darmową próbkę, ale że lubię wspierać swoich znajomych, kupiłem produkt i dopiero postanowiłem przetestować.

 

Swoją nagrodę również mogę oddać, aby nikt nie miał do mnie o nic pretensji.

 

Teraz wziąłem na test nową pianę od SG i dostałem przy okazji Iron Off, czekam tylko na ładną pogodę i biorę się za test.

 

Bieniek, ależ my jesteśmy zachłanni, wszystko dla siebie musimy wziąć :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.