Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jedziesz własnym samochodem - wtedy wjazd kosztuje coś koło 600 zł, to masz okrążeń ile chcesz - pod warunkiem że jeździsz w swoich sesjach (każda sesja ma swój czas i jest oznaczona kolorem) - z tego co pamiętam są grupy czerwone (najmocniejsze auta i doświadczeni kierowcy), zielona, żółta, niebieska. Każda grupa ma 10-25 min - dokładnie nie pamiętam ile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jedyny słuszny kierunek to Egipt i Hurghada.

 

Tylko patrzę, siedząc na tarasie na swojej podpiaseczyńskiej wsi jak lądują i startują te samoloty do Egiptów. Skąd te ludzie majo tyle pieniędzy żeby tak latać i latać wkoło. Przecie te samoloty to jak na sznurku jeden za drugim w te i spowrotem. :dontknow:

 

 

 

 

 

 

 

Darling, I love you!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny słuszny kierunek to Egipt i Hurghada.

 

Tylko patrzę, siedząc na tarasie na swojej podpiaseczyńskiej wsi jak lądują i startują te samoloty do Egiptów.

 

 

lukwawa, kurcze u mnie - Ursus - to samo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa, letko liczonc dla mnie i chłopaka plus dwóch synów ze 3 tysionce :o

 

 

Ale tak abstrahując, chyba wolałbym dać od osoby 1200 zł i polecieć na tydzień gdzieś za gramanice, choćby dlatego żeby dzwonić z rołamingu, niż pojechać nad morze, dać tyle samo i tydzień przesiedzieć w pensjonacie, bo nie ma pogody :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad donosiciel :mrgreen::mrgreen::mrgreen: była policja, pogadali, zobaczyli, że wszystko ok i pojechali :mrgreen:

 

aktualizacja :-]

 

policja nie pomogła wczoraj to dzisiaj z samego rana pojechał do burmistrza i hurtowo złożył donos na 3 sąsiadów :D:D

 

Ale o co chodzi? Rozwiń, dlaczego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.