Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

Szampon niebieski to guma balonowa, czerwony - slodka, owocowa landrynka.

Dressing do wnetrz kokos/migdal, ciezko okreslic.

Spray wax - chemiczna guma balonowa, mniej intensywna od szamponu

Dressing do plastikow zewn- wydaje mi sie, ze pachnie podobnie jak Red Devil od SG, taki lekko chemiczny, nie drazniacy

Iron remover to wiadamo :P Fiolkow tutaj nie ma :)

A piana taka lekko chemiczna, zupelnie neutralna nie drazniaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka folia przyciemniałeś?? Bo tez teraz bede przyciemnial w busie tylko że przednie, dlatego chce zrobić samemu żeby w razie kontroli nie było mi szkoda zerwać

 

to kup najtańszą nawet na stacji benzynowej :D mówię ci 4, a może 5 lat na aucie i nie zmieniła koloru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka folia przyciemniałeś?? Bo tez teraz bede przyciemnial w busie tylko że przednie, dlatego chce zrobić samemu żeby w razie kontroli nie było mi szkoda zerwać

 

 

Kupiłem tą folie http://allegro.pl/folia-termokurczliwa- ... 90250.html , nie mam porównania z innymi, ale myślę że ta jakościowo jest bardzo dobra. Jak na pierwszy raz jestem bardzo zadowolony z efektu , co prawda zajęło mi to 4x tyle czasu co zawodowemu ściemniaczowi , ale po zakupie folii i kilku innych akcesorii i tak w kieszeni zostało mi ponad 100 euro :) . W miarę sensowną instrukcje znalazlem na youtubie http://www.youtube.com/channel/UCQlmPekP30wZnR0-BQspfRQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clio dostało w prezencie:

- Koni Sport

- Eibach Pro Kit

- łożyska amortyzatorów Febi

- końcówki Lemforder

- sworznie Lemforder

- tuleje wahaczy TRW

- łożyska SNR

- reflektory przód (już mi się nie chciało :ad: )

- kompletny rozrząd INA z oryginalnym kołem zmiennych faz

- 4 wtryskiwacze Magnetti

- kable Beru

- świece NGK

- linka sprzęgła

 

Jeszcze w tym tygodniu wjadą Motul Power + Archoil 9200, nowe sprzęgło Valeo i zregenerowana skrzynia. W przyszłym miesiącu komputer Renault Sport gr.n.

 

Skończyłem z kupowaniem kosmetyków to czas na części. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.