Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie no serio ma być dla mnie :D nie jestem handlarzem, inaczej bym kupił coś innego niź civa z dużym dieslem :o

damianTDCi, auto nie jest idealne, jeszcze go nie widziałem więc nie wiem, nie wystawiam wozu na sprzedaż jeśli okazuje się złomem, bo złomów nie kupuję (no poza e39, ale to po odratowaniu wystawiłem). W najgorszym wypadku zrobię z niego kurnik i będę dalej śmigał f'ką :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie coś o tym dziele? :)

Tak w skrócie o co kaman, bo nie w temacie :o

 

Już piszemy. Zobacz co mają do powiedzenia na temat tej książki osoby, które jej nie czytały:

 

"Złomnik to Christian Andersen motoryzacji. Pisze same bajki"; Patryk Mikiciuk; TVN Turbo

 

"Naśmiewanie się z osób starszych jest typowe dla kogoś, kto nie ma za grosz kultury i higieny w sobie"; Rafał, autor Blogomotive

 

"Ta pseudopublikacja to ostateczny dowód, że autor zamiast pisać i denerwować normalnych Polaków, powinien zająć się handlem częściami do Moskwicza na Słomczynie";

Wojciech Jurecki; redaktor naczelny Magazyn Classicauto

 

"Złomnik? Słyszałam, że to taki mój odpowiednik w branży motoryzacyjnej. Nawet raz weszłam na jego blog, ale to nie są rzeczy dla normalnych ludzi"; Magda, Krytyka Kulinarna

 

"Odradzam tego pana, chciał mi sprzedać Passata z przebiegiem powyżej 300 tysięcy km oraz sugerował przesiadkę do Palio Weekend"; Natalia Fiedorczuk; wokalistka i sprawczyni dwóch stłuczek‚ jeździ Xsarą Picasso.

 

Źródło: fb Złomnika

 

Kilka zdań ode mnie: Ja sam też NIE zamierzam czytać tego dzieła. Tak jak jego blog, to NIE jest książka dla normalnych ludzi. Wysłałem przelew, ale te 5 zł wydane na pdf-a nigdy mi się nie zwrócą. Mój wewnętrzny prestiż pozwolił mi na taką rozrzutność. Wracam do polerowania, marząc o zakupie nowego SUV-ika (może GLE Cuupe?), którym będę bezpiecznie woził dzieci do przedszkola (kto to widział wozić dzieci małym autem miejskim..). Powtarzam: NIE będę czytać, o nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.