Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Oglądałem Top Szefa na Polsacie i wygrał Marcin Przybysz.. Kurde mój sąsiad z bloku z którym mieszkam tyle lat na jednym piętrze . Super jednak czasem przeciętny chłopak może coś wygrać i ustawić sobie życie :D

Też mu kibicowałem, ze wszystkich wydawał sie najbardziej normalny, nie zarozumiały, najmniej krytykował innych, taki normalny chłop :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd, ja 3,5 :mrgreen: Teraz już jest dobrze, ale wcześniej ledwo na oczy widziałem :D Zawsze jak się nie wyśpię, to mnie gały szczypią i łażę zamulony.

 

witam w klubie ;) też spałam około 3 h i już nie wyrabiam w pracy. Marzy mi się łóżko i podusia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd, ja 3,5 :mrgreen: Teraz już jest dobrze, ale wcześniej ledwo na oczy widziałem :D Zawsze jak się nie wyśpię, to mnie gały szczypią i łażę zamulony.

 

witam w klubie ;) też spałam około 3 h i już nie wyrabiam w pracy. Marzy mi się łóżko i podusia :D

 

no to witam w klubie, ja spałem co prawda szaleńcze 5godzin ale po 15 godzinach w pracy to ciut mało, to też jak wracam to SPC - siusiu paciorek i spać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....a mnie dziś ubawił nowy zapach "CALIFORNIA CAR SCENTS" NEW CAR

2 tygodnie temu śmialiśmy się z kolegą Devdill ,że wali kwiaciarnią ....a przed wczoraj zapominając o tym zamówiłem i czekałem z nadzieją dobrze znanego zapachu "nowego wozu"

Teraz puszeczka powędrowała do służbowego :lol: .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak wyróżniać co od Putina a co od Merkel i tego unikać, to byś robił zakupy na rynku od chłopa, jadł tylko kartofle ( oczywiście nie niemieckie) i jeździł koniem, polskiej krwi. Bo mało polskiego u nas zostało.

 

A, no i oczywiście wodę na mycie gotujesz, bo nie będziesz z ruskiego gazu korzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chat, ostatnio na Orlenie po 5.07 tankowalem

 

Miałem zrobić zdjęcie dzisiaj ale zabiegany byłem i jakoś mi z głowy wyleciało. Lukoil obok mojej firmy PB98 4,97 (dla tych co uważają, że gospodarka upadnie jak nie będziemy tankować na Lukoilu to na Orlenie na przeciwko cena o 1gr wyższa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chat, ostatnio na Orlenie po 5.07 tankowalem

 

Miałem zrobić zdjęcie dzisiaj ale zabiegany byłem i jakoś mi z głowy wyleciało. Lukoil obok mojej firmy PB98 4,97 (dla tych co uważają, że gospodarka upadnie jak nie będziemy tankować na Lukoilu to na Orlenie na przeciwko cena o 1gr wyższa)

 

 

 

U mnie na wsi:

 

98- 4.94

95- 4.69

ON- 4.69

 

Na każdej innej stacji w okolicy ceny o około 20-30gr wyższe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.