Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

damianTDCi, nie ma na to reguły w moim przypadku. Za którymś tam razem jadłem tylko ryż, owoce, generalnie żywność nieprzetworzoną. W piątym dniu i tak - polako kaciński kaput- rzadziocha :D

Może właśnie przyczyną były owoce myte w wodzie z kranu :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Egipcie ten lek nazywa się Antinal. Bardzo pomaga. Bez niego tydzien chorowałem, po Antinalu max do czterech dni i mi przechodzi.

 

fajne wakacje :song::song:

 

+1 :D

 

Prawdziwy wypoczynek....

.... w łóżku :)

 

Poprawiłem sobie humor (który i tak jest OK ;) ) zamówieniem nowej nawigacji samochodowej.

Delikatne przygotowania do wyjazdu na urlop czas nieśmiało zacząć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłem wódkę 3x dziennie, jadłem probiotyki, czosnek, czosnek z wódką, za każdym razem jakiś nowy najlepszy sposób. Tam jakoś egzystowałem do ostatniego dnia, a po powrocie do domu kilka dni wyjęte z życia :thumbdown:

Na szczęście już tam się nie wybieram :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawił mi humor dobry mecz wczoraj. Kawał dobrej piłki pokazali Niemcy i Algierczycy na pewno najlepszy mecz tego mundialu :) Do tego wczoraj dostałem świeżutką dostawę słoneczka megsa, prima amigo, ipa, jakas mikrofibra i natty's, a popoludniu i w najblizszych dniach szykuje się w końcu ładna pogoda, więc będzie szmalcowanko :ad:

 

aa i dostałem jeszcze wczoraj tableta w prezencie za przedluzenie internetów :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor poprawia mi opcja kupna samochodu o którym marzyłem odkąd miałem mały modelik Bburago...Merca Sl300.. :-] Auto z 91r z ori przebiegiem 210000km. Dwa elementy malowane od nowości..lalka. Chciałem odpuścić ale Franek mnie namawia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jutro będę miał już auto do odbioru po remoncie.

 

W skrócie, jeśli spieprzy się komuś auto w Rumunii to niech zamawia od razu lawetę do PL i nie da się namawiać na żadne naprawy tam!

 

Postaram się wrzucić tu na dniach fotorelacje pt. "jak NIE powinno się zmieniać silnika" ...

 

Mimo ogromnego kosztu naprawy, to cieszę się że w końcu będzie jeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.