Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

lu5asz, grzes12, i to jaka :shock:

 

Od kilku lat miałem tylko ajpony, 5tkę sprzedałem ze dwa miechy temu i czekałem na 6stkę, teraz zupełnie inne życie, aż się chce korzystać z komórki :mrgreen: To niby tylko telefon, a :kox:

 

Franuś, ale za to teraz mam 2xS5 i S4 na sprzedaż, nawet ogrodnik tego nie chce :mrgreen: Byś kiedyś użył to już byś nie wrócił, a jak chcesz to coś możemy pohandlować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, chodzi o to, że w gimbazie android nie modny. Musi być ogryzek.

 

To było pierwsze co przyszło mi na myśl... :dontknow:

Tylko ze najnowszy ogryzek ma na pokładzie to co Andek miał jakieś dwa lata temu...

Teraz tylko czekać az geno zmieni Scirka na Adama z Siri wolne oczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma kompletnie znaczenia. Samsung był dla mnie zupełnie nielogiczny, podstawowe czynności trwały o wiele za długo, wszystko plumkało, cykało i wibrowało. Tabelki i benchmarki nie dają codziennej przyjemności z użytkowania i tyle ;) Każdy lubi co lubi :good:

 

A ajpon jak okta w dizlu. Ciśnie tylko ten, kto jej nie ma :mrgreen:

 

A co do sireusza, Adama już robiłem, fajne auto, ale bez przesady :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, jasna sprawa, po ponad miesiącu udało mi się przestawić na blokowanie z prawej strony i teraz w ajponie jak znalazł :) U mnie głównie chodzi też o iCloud, przenoszenie rzeczy, pisanie jednego na kompie i posiadanie tego na innych sprzętach i takie tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, chodzi o to, że w gimbazie android nie modny. Musi być ogryzek.

 

 

Tylko ze najnowszy ogryzek ma na pokładzie to co Andek miał jakieś dwa lata temu...

 

to co ma na pokładzie nie ma większego znaczenia. no może oprócz RAM. Ważna optymalizacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.