Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Poznałem kolejne z 1001 zastosowań Plaka do kokpitu :-]

Pojechałem rano po bułeczki, soczek i twarożek. Pod sklepem widze, że stoi Passat B5 TDI z machą w góre i na awaryjnych. Wysiadam, a tam Pani z telefonem przy uchu więc pytam czy coś pomóc. No i Pani mówi, że zgasł na skrzyżowaniu, zaproponowałem kable. Pani, że to nie akumulator i mąż mówi żeby prysnąć plakiem (który wyjęła z bagażnika, waniliowy ten ładny :mrgreen: ) w dolot. Tunel dolotowy był rozpięty więc pewnie nie pierwszy raz takie "śtuki" :D Pani kręciła rozrusznikiem ja psikałem plaka i auto odpaliło :lol: Akurat przy silniku był wąż paliwowy, przezroczysty jakby od pralki więc już pewnie wymieniany. I może auto by nie gasło i odpalało gdyby płynęło nim tylko paliwo, a nie masa pęcherzyków powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesny poranek koło 5-6,leje na stacji paliwo za 40 zł, na giełde, aby tylko żyd sie nie swiecił;) Lece do kasy i daje kasjerowi 50 zł a on wydaje mi 60 zł

Ja: źle mi wydałeś

Kasjer: Ale co za mało, 60 zł reszty

J: dałem ci 50 zł

K: A nie 100 zł

J: 50 zł

K: Na pewno

J: Na pewno

K: Oo dzieki ci, qrcze godzina do konca zmiany i juz ledwo co kontaktuje

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, to nie wiedziałeś, że Plak najlepiej nadaje się coby go do dolotu psiknąć? :mrgreen: Byłem kiedyś u mechanika co specjalizuje się w Renault i tak się coś zgadało o tych samostartach i sam powiedział, żeby tego czegoś nie używać, tylko Plaka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,nie wiem w jakich towarzystwach się obracacie,ale takie rzeczy jak zwrócenie uwagi,że ktoś się pomylił na kasie,jest dla mnie czymś normalnym i zdarza się kilka razy w tygodniu,więc,ok dobra postawa,ale żeby się tym chwalić? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, Chyba lepsze to niż miałby napisać "Jestem do przodu 6 dych bo się kasjer walnął,hurra"

A humor poprawiło mu pewnie to:

J: dałem ci 50 zł

K: A nie 100 zł

J: 50 zł

K: Na pewno ?

J: Na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, to nie trzeba się obracać w jakimś towarzystwie, po prostu 99 na 100 osób w tej sytuacji wzięłó by pieniądze do kieszeni, z uśmiechem odwróciło na pięcie i poszło w swoją stronę. takie zycie

Całkiem możliwe,mnie po prostu wychowano,że korzyści na cudzej nieuwadze,niewiedzy to nie korzyści,a ...(niech sobie każdy uzupełni) :dontknow:

A co do pytania o towarzystwo,to moi znajomi mają podobnie,a jak ktoś mówi,że kogoś przyciął, aprobaty nie usłyszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.