Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

[ref]maq[/ref], czyli jesteś przynajmniej w kwestii bezpieczeństwa rozsądnym człowiekiem, chociaż nikt rozsądny takiego wariata nie kupuje :D (oczywiście żart, bez urazy proszę), gdyby mi zdrowie pozwalało też bym kupił coś niekoniecznie na tor ale może do lasu, bo to strasznie ciągnie oj strasznie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1453389658_llxudc_600.jpg

 

Ciekawe jak na takie sytuacje reagują autonomiczne pojazdy Tesli :o

Sorry za cytowanie zdjęcia, ale jest ono kluczowe w tym poście.

 

Mój dobry humor:

naprawili mi internet w pracy i od razu nocka stała się dużo przyjemniejsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak....szef sobie płacił i wybierał. :lol:

Mi się ta kolorystyka tez nie podoba. Dach i skóra nie są białe tylko hmm... "jasna kość słoniowa"..? Już plamy po gównach były. Mówiliśmy że trzeba dach zaimpregnować. Pojechał do Merca, zmyli mu plamy i powiedzieli, ze dach fabrycznie impregnowany. Ale...to chyba nie to.

Felgi lenie też mi nie podchodziły, szare AMG. A te co teraz kupił na zimę to już całkiem lipa, wyglądają jak kołpaki z tesco. No ale facet ma ponad 70kę i gustuje w takich kolorach. We wszystkich dotychczasowych autach były skóry rude, beżowe itp. Jedynie w stalowym Cayenne są czarne i to mi się podoba. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]pawelpp[/ref], dla mnie S-klasa w kabriolecie jest odstraszająca, wygląda jakby ktoś na siłę zrobił z niej kabriolet ;). Za to S-klasa w coupe jest genialna.

 

https://www.facebook.com/SwissRichStree ... =3&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód mi się podoba, tył trochę mniej. No ale...nigdy nie będę miał takiego problemu...czy wybrać cabrio czy coupe bo nie mam 180 koła euro :D

A tak z humorem...wracałem teraz z miasta Astrą G w kombiku...na "zamku" wpuściła mnie Corvette a tuż za nią Panamera. :lol: Takie rzeczy tylko w Niemczech. U nas już by cwaniakowali jacyś szeryfowie.

 

A to jeszcze 2 fotki:

http://imgur.com/a/es9du

 

http://imgur.com/n5zU1vK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie obstawiałem, że ta eSa to gdzieś w Niemczech, bo u nas (tzn. na dawniej niemieckim obszarze) wiele posesji architektonicznie przypomina tę, ale wciąż utrzymanych w takim stylu, bez domorosłych przeróbek, jest jak na lekarstwo. Pytanie tylko, czy to w DDR (tzn. prawie u Ciebie pod domem :D), czy w zachodnich Niemczech? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze Niemcy. Nadrenia Północna Westfalia. Wszystko jest takie jak 20 lat temu jak tu byłem pierwszy raz, heh

Facet jest...rolnikiem-bauerem :) Teoretycznie bo w praktyce nigdy sam nic nie robił, zawsze ludzie. No a z kasą to inna historia.

Na tą Ske czekał w kolejce aż wyprodukują. Najpierw miała być w kwietniu, potem jakieś problemy z patentem na nawiew szyi. Już zastanawiał się nad coupe no ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nawet pod filmem jest opis sytuacji:

 

"Blondynka za kierownicą, pusta jezdnia na działkach, brak kamer i świadków i taksówkarz który chciał wykorzystać sytuację by wymusić odszkodowanie i naprawić swoje leasingowe uszkodzone wcześniej auto . Niestety nie przewidział że Pani posiada kamerę ! Policjant który obejrzał nagranie aż zaklął."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.