Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie dzisiaj ale w czwartek paczka z nowymi wycieraczkami Denso do Mazdy 323f stare Motgumy miały ze 2-3 lata bezszkieletowe i pora była na wymianę bo strona pasażera nie dociskała IMG_20160421_160135.jpg

W piątek 2 paczki od sprzedawcy "dobre-dywaniki" z Ostrowa Wielkopolskiego i MOTOGO za co serdecznie dziękuje i drobne dodatki ale miłe z ich strony aplikator do opon jak znalazł na pewno się przyda

IMG_20160423_105735.jpg.

I kolejna paczka piątkowa to dywaniki welur, stare gumowe kwalifikowały się do wymiany IMG_20160423_102745.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wizyta w ASO i wykonanie przeglądu A45. Śmiesznie tanie auto w utrzymaniu. :mrgreen:

Przy okazji:

Nowa E-klasa - tak jak w przypadku C-klasy - skok od razu o 2 generacje. Teraz to już prezesowóz pełną gębą, a nie small business. ;)

C63S - mega dokoksowane - klękam na oba kolana. :shock: Jeżeli to jeździ w połowie tak dobrze jak wygląda to musi być mega kot. I jak zwykle coś musieli spierd... - siedzi się jak w W220 - jak na kiblu. Nie wiem czy tylko BMW i Audi potrafią zrobić pozycję za kierownicą dla każdego. Ja jestem kurdupel i siedziałem jak na pierwszej lekcji nauki jazdy, a fotel był max nisko. :thumbdown:

Aston DBS - :shock::shock::shock:

Młody sprzedawca - nadęty jak balon. Na pytanie czy są testowe egzemplarze C63 nabrał powietrza jak na zejście na 50m i zaczął pieprzyć, że to nie jest auto na drogę tylko na tor. Raz kupiłem auto bez jazdy testowej i już więcej tego nie zrobię. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C63S - mega dokoksowane - klękam na oba kolana. :shock: Jeżeli to jeździ w połowie tak dobrze jak wygląda to musi być mega kot.

C63s jeździ fajnie,szczególnie w race (chociaż plomby wypadają,tak utwardza zawieszenie).Strzały z wydechu,do 258 idzie tak mocno,że odcinka to jak wrzucenie luzu.Mimo redukcji pojemności dźwięk jest mega,na autobahnie nie trzeba mrugać długimi,wystarczy redukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do serwisu, maq, czy ja wiem :mrgreen: Pojechałem na przegląd po roku, okazało się że klocki przód do roboty i razem na niecałe 3000 rachunek wyszedł :kox: W Sciro pierwszy przegląd 201 zł plus moj olej i filtr, ale coś za coś :P

 

C63S uwielbiam, w niebieskim :song::song::song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również cosik naprawiłem :D

Przycisk od regulacji nawiewu praktycznie całkowicie przestał działać więc rozebrałem, wyczyściłem płytkę, złożyłem i śmiga jak trzeba :)

Dodatkowo w końcu wywiozłem wszystkie graty na działkę, więc sezon ditajlingowy mogę uznać za całkowicie otwarty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy rajd mikołowski i Audi Quattro, które robi niesamowite wrażenie na żywo.

A przy okazji kilka pstrykniętych zdjęć

https://goo.gl/photos/1emo5DjPnQvdzrrZ7

https://goo.gl/photos/7jWzk4DwHE7YZXS67

 

Jedna sztuka była też wystawiana w wyścigach górskich.

 

Potwór, wciąga asfalt, hałasem ścina drzewa :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna sztuka była też wystawiana w wyścigach górskich.

 

Potwór, wciąga asfalt, hałasem ścina drzewa :D:D

 

Po jednym sezonie wyścigów klasyków w Kanadzie kierowca Quattro stwierdził, że na następny sezon wstawi mniejsze turbo.

Odpowiedź na pytanie 'dlaczego' cytuję z pamięci i w wolnym tłumaczeniu:

Obecnie jest jak granat -wyciągasz zawleczkę, liczysz do pięciu i wtedy urywa łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.