Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

GracjanS4,

Widzę podobnie jak u mnie z zamysłem własny podnośnik jest przydatny :good: potem tylko zaczynają znajomi wpadać oleje zmienić i popodnosić :kox: Ja mam bardziej wąsko w garażu nie mogę za podnośnikiem przejść pomiędzy filarem a ścianą :wallbash: Podnośnik zwykły elektryk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4,

Widzę podobnie jak u mnie z zamysłem własny podnośnik jest przydatny :good: potem tylko zaczynają znajomi wpadać oleje zmienić i popodnosić :kox: Ja mam bardziej wąsko w garażu nie mogę za podnośnikiem przejść pomiędzy filarem a ścianą :wallbash: Podnośnik zwykły elektryk?

 

Podnośnik najlepsza opcja :good: U mnie też szału nie ma z miejscem bo tylko 6x6m ale wystarczy... Podnośnik elektryczny pod 230V :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pierwszy raz zamówiłem coś Paczkomatem (tak wiem, sto lat za murzynami jestem :mrgreen: ) i potwierdzenie wysłania dostałem wczoraj o 15:38, a przed chwilą dostałem wiadomość, że już jest gotowe do odbioru :shock:

To jest szybsze nawet od kuriera i nie muszę przy okazji na nikogo czekać tylko odbieram wtedy kiedy chce :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

635741 Ostatnio pierwszy raz zamówiłem coś Paczkomatem (tak wiem, sto lat za murzynami jestem :mrgreen: ) i potwierdzenie wysłania dostałem wczoraj o 15:38, a przed chwilą dostałem wiadomość, że już jest gotowe do odbioru :shock:

To jest szybsze nawet od kuriera i nie muszę przy okazji na nikogo czekać tylko odbieram wtedy kiedy chce :song:

 

Hehehe, mi się wydaje, że tak nowych klientów zawsze traktują. :kox: Ja większość rzeczy zamawiam paczkomatami - kiedyś było OK. Obecnie czekam od 7 dni za jedną paczką :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

635741 Ostatnio pierwszy raz zamówiłem coś Paczkomatem (tak wiem, sto lat za murzynami jestem :mrgreen: ) i potwierdzenie wysłania dostałem wczoraj o 15:38, a przed chwilą dostałem wiadomość, że już jest gotowe do odbioru :shock:

To jest szybsze nawet od kuriera i nie muszę przy okazji na nikogo czekać tylko odbieram wtedy kiedy chce :song:

 

Hehehe, mi się wydaje, że tak nowych klientów zawsze traktują. :kox: Ja większość rzeczy zamawiam paczkomatami - kiedyś było OK. Obecnie czekam od 7 dni za jedną paczką :/

 

 

Pytanie czyja to jest wina :D Bo może wgl nie wysłali jeszcze tej paczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jijx,
13.04.2016, 23:10

Przyjęta w oddziale InPost

Przesyłka trafiła do oddziału InPost, skąd wkrótce wyruszy w dalszą drogę.

 

;)

Może leży w tym samym du*nym oddziale co moja, bo od soboty mam taką samą informację :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na kilkanaście paczek tylko dwa razy się zdarzyło, że czekałem dłużej niż 1 dzień ;)

+1 :good:

Dzień, góra dwa to taki standard w moim przypadku.

Bardzo chwalę sobie ten rodzaj przesyłek. Cenowo jak i czasowo wypadają całkiem fajnie.

Żeby jednak było zabawniej, listy polecone wysłane inpost chyba jeszcze nigdy do mnie nie dotarły, same awiza w skrzynce :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.