Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Co wy pleciecie... Przecie to przodownik pracy wypracowujący 213 procent normy na ręcznych urządzeniach o obrotowych powierzchniach ściernych, dopiero co widziałem film z ostatniego zjazdu Partii PiSS[ich hasło, to, btw, 'Take a PiSS'], gdzie prezentował takie urządzenia na targach stopni do marmurowych schodów w pałacu prezydenckim jednego ze średnich krajów Europejskich. Pięknie wyszły mu te stopnie.

 

:D

 

Co mi jeszcze poprawiło humor?

Że już wiem skąd niektórzy mają ponad 2000 postów :lol::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kojarzę gościa...

mbieniek, to pozdrów go od Kuby, będzie kojarzył, bo piątaka mi wisi ;)

 

O! i to mi poprawiło humor :)

 

Dodane po 58 sekundach:

623057 Że już wiem skąd niektórzy mają ponad 2000 postów

Z tego co wiem, to posty z "luźnych" nie dodają się do licznika... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ten Mike.

To jest syn starego Phillips'a.

Podobno jego ojciec to rowerem do roboty jezdził...

 

A to ten to chyba dziadek ten z rowerem, ojciec małego Mike'a uciekł za ocean jak na jaw wyszedł spisek żarówkowy i pod siedzibe firmy przyszedł rozsierdzony motłoch rewolucyjny domagający się równości wszystkich wolframów

 

Niezależnie co sie wlicza, nawyk to nawyk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi poprwiło humor piwo Zacne przez przypadek kupione we Freschu :D

wszystkie smaki sprobowałem i dla mnie bardzo dobre, tylko za mocne bo po 6% a ja wole sie delektować niż tym upijać.

Oczywiście w necie jada na to piwo jak dzisiaj poczytałem ale wczoraj wypiłem 4 i było bardzo dobre.

Napewno lepsze od wszystkich lechów warek i innych które albo mi sie przepiły albo lecą z jakością na łeb ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

623112 lechów warek i innych które albo mi sie przepiły albo lecą z jakością na łeb ;/

Bo to są zwykłe piwa robione na masową skalę. Nie ma co oczekiwać od nich cudów smakowych.

 

 

domyslam sie, ale to piwo zacne esy podobno robione dla żabki :D

i w necie wszyscy piwosze i maniacy je ostro jadą itp.

Mnie smakowało bardzo, mojej kobiecie tez, wiec jak tos ma ochote sproóbowac to polecam.

Najlepsze jest to że dzisiaj mi dziewczyna powiedziała ze jak jest promocja to sa 3 piwa za 4 zł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię sobie czasem zrobić jakiś modelik w skali 1/12 ;) robię przez pół roku, a później podziwiam :D

 

Oczywiście po korekcie i woskowaniu, ale pastami Tamiya :mrgreen: też są trzy stopnie ścieralności .

 

r1_zpschutr4ng.jpg

 

r12_zpsjttqohyg.jpg

 

51_zpsvmwngurt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.