Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dostałem wezwanie do wniesienia opłaty dodatkowej za brak opłacenia postoju :D Sęk w tym, że nie były wymalowane znaki poziome więc zgodnie z nowelizacją ustawy nie można wtedy pobierać opłat. Będzie zabawa :mrgreen:

Po artykule w gazecie w tydzień obmalowali całą strefe parkowania, ale zostawili troche miejsc "darmowych". Ale dalej szukają jeleni, którzy sie nie odwołają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniony burdel w US. Przysłali mi pismo o zajęcie pensji w pracy za nie zapłacony podatek za dom. Sęk w tym że został zapłacony ale w 'natłoku innych przelewów' nasz gdzieś umknął. W poniedziałek ma być decyzja anulująca w/w zajęcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie na kumpla aucie testowaliśmy dla zabawy. Lekko się zdziwił co wyszło po malowaniu i szpachlowaniu w 1 punkcie, heh

Znalazłem w najniższej cenie (+gratis) tu: http://www.dowarsztatu.com/product-pol- ... oduct=6810

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby poniedziałek, a takie bajery mogą poprawić humor :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

12687905_1509212639388090_2558781176772896483_n.jpg

 

BTW. Cały tydzień temu założyłem sobie FB - https://www.facebook.com/mikis525/ :kox:

Jakiś czas temu prowadziłem tu na forum swój mały kącik z jazdami testowymi. Teraz mówię, a dobra, założę i tam będę klepać :D Może przeniosę kilka wrażeń z forum tam, jeszcze nie wiem do końca ;)

 

Na Insta nazwa konta taka sama jak na FB, to samo na YT :kox:

 

FAHRWERK to to nie jest, ba, nawet w założeniu nie ma być :good: Ot, oderwanie od nudnych liczb w korpo, czasem jakiś filmik na YT skleję, parę słów na FB wrzucę w wolnym czasie i już ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co się dzieje na POVach to te strzały :D Niestety, w PL taka smutna prawda, że w sumie trzeba cały czas jeździć przepisowo. Zawsze znajdzie się jakiś życzliwy, który nie mając nawet prędkościomierza doniesie, nawet po słupkach przy drodze :mrgreen:

 

Już niedługo kolejne filmiki, także no :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sie zastanawiam, bo nie wiem kto to wymyślił tak wysunięte koła :D Tzn ktoś pamiętał o poszerzeniu rozstawu w AMG, zderzaki są szersze, tylko o progach ktoś zapomniał :D:D:D

 

Daj znać jak z montażem, ceną, spasowaniem itd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.