Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

:wallbash: I co teraz 30 osób napisze "do mnie też"? Ludzie trochę powagi...

 

A w temacie fusso- z ulotki:

"300ml - 3/4 aplikacje"

"dwie gąbki"- jest oczywiście jedna

 

Dalej się nie zagłębiałem tylko wywaliłem, jak robić taką ulotkę to lepiej żadnej nie robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fusso dotarł kurierem dzisiaj.

 

 

A w temacie fusso- z ulotki:

"300ml - 3/4 aplikacje"

"dwie gąbki"- jest oczywiście jedna

 

 

Również zacząłem czytać ulotkę i zobaczyłem podobne kwiatki ... i na nich moje czytanie się skończyło.

 

Poza Fusso dotarł do mnie dzisiaj czujnik parktronika - zamawiany wczoraj. Tak się zastanawiałem czy wybrać wysyłkę kurierską czy PP, zdecydowałem się na PP i w sumie dobrze bo w przeciwnym razie to kto wie czy do końca tyg by dotarło. :D ( Taki żarcik )

Mam nadzieję że w sobotę uda mi się po testować Fusso.

 

Tak sobie myślę że może jakiś mały test na masce zrobię ( Fusso & Meg's #16 & PB Natty's Red ) i zastanawiam się czy dla testu lepiej położyć na Prima Amigo bezpośrednio, czy wymyć i na jałowy lakier ? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w temacie fusso- z ulotki:

"300ml - 3/4 aplikacje"

"dwie gąbki"- jest oczywiście jedna

Może dostałeś ulotkę nie od swojego produktu? bo ja kupiłem wosk, a ulotka o płynie :mrgreen: paragony też nie moje, ale na szczęście towar mój ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, jaki $$ zaśpiewali sobie?

 

Roznica nie byla jakas kolosalna ale tutaj mam to od reki, serwis, reklamacje itp zawsze latwiej i szybciej. Do tego norweskie prawo okresla 5 lat mozliwosci reklamacji wiec to duzo wiekszy plus..

 

_Makki_, zakupy :good:

Zdradzisz co Ci zaproponowano w PL?

Jak cos to na PW.

 

_Makki_, daj znać jak wrażenia z tej dmuchawki Master Blaster.

Probowalem 4HP i 8HP juz jakis czas temu u znajomych. Jednak najbardziej spodobala mi sie wersja 8HP bo mozna nia bylo nawet podjazd odsniezac :lol: Urywa normalnie glowe :-]

 

_Makki_, hehe kupiłeś dokładnie to wszystko co aktualnie mam na liście życzeń.

No u mnie ta lista byla juz dosyc dlugo. Duetto probowalem juz kilka razy u kolegi i jest normalnie bajka.. Mini super sprawa, nawet ze wzgledu na lenistwo zeby nie zmieniac BP w innych maszynach podczas korekty.

 

_Makki_, dobre zakupy, do mnie niebawem wpadnie Metro VAC AIR FORCE BLASTER i Rupes 15 :)

15 fajna sprawa! :good:

U nas od dawna Rupes opanowal rynek i sprzedaje sie jak cieple buleczki.

Ale mozna spokojnie przezyc bez Rupesow. Jak ja to mowie na te maszyny, takie troche no-brainer :P

Osobiscie jednak uwazam, po nawet kilku testach Rupes 21/15 vs Flex rotacja ze dobrze miec zawsze rotacje w zapasie. Czego by tam ludzie nie pisali i reklamowali ja nie wyobrazam sobie pracy bez rotacji.

Ale porownujac bezposrednio Flexa DA i Rupes 21/15 to wiem jedno, brak mrowienia i drazcych palcy po pracy z Rupesem jest bezcenny. :mrgreen:

Kazda maszyna z wyzszej polki, czy to Flex, Festool, Makita, Rupes ma swoje plusy i minusy. Mialem kiedys i mam nadal mozliwosc testowania u znajomych przed zakupem. Pomacac i popracowac to najwazniejsze przed zakupem. Sugerowanie sie reklama, Daltonami :lol:, YT i forum troche pomaga ale kazdy powinien dopasowac maszyne pod siebie, zapotrzebowanie i oczywiscie portfel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wczoraj z dziewczyną równe 10 minut na punkcie widokowym i nagle przyjeżdża 6-7 przepięknych Alf Romeo :-] Romantyzm pełną parą. Chłopacy mieli chyba jakiś mini zlocik. Po chwili zajechał odpicowany Duży Fiacik.

 

Nie wiem co mnie bardziej cieszyło. Czy te samochody czy dziewczyna :lol:

 

Pozdrowienia z Torunia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni humor poprawia niedzielny (16.06) wylot na tydzień na Fuerteventurę. Jedyny minus - trzeba z Wrocławia dojechać do Gdańska na 4:00 rano w niedzielę ale za to z ofertą parking przy lotnisku gratis więc pojedzie się autem. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: I co teraz 30 osób napisze "do mnie też"? Ludzie trochę powagi...

 

A w temacie fusso- z ulotki:

"300ml - 3/4 aplikacje"

"dwie gąbki"- jest oczywiście jedna

 

Dalej się nie zagłębiałem tylko wywaliłem, jak robić taką ulotkę to lepiej żadnej nie robić...

 

 

Najmocniej przepraszamy z automatu dostaliście ulotki do Fusso ale F7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wyliczanka:

1. Pierwszy raz od lutego ogarnąłem swoje wozidło.

2. Pierwsze użycie nowej - owocowej piany (chomikowe zapasy snow foam combo się skończyły to kupiłem SG) - rewelacja, pachnie zamiast śmierdzieć.

3. Fusso - hands down ;o

4. BSD - jw.

 

I tu pytanie, skoro fusso 12 miesięcy, na to BSD to znaczy, że mam spokój na jakieś 16 miesięcy? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.