Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Taki mail :

"Dostalem @ na forum kosmetyka aut. Poszukuje pasty polerskiej (menzerna 3m koch itp)moga byc testery lub opakowania otwarte. Auto na którym chce wykonac korekcjie lakieru to odpowiednik wielkosci tico. Poszukuje firmy osoby malujacej felgi pistoletem lub proszkowo. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Proporcje lejesz 10ml na 10 litrów. Auto ciszej pracuje i tak jakby lepiej się zbierało lżej odpala.W następnym tygodniu podłącze pod kompa zobaczymy jak wyglądają korekty

 

Dla umiarkowanego wzrostu liczby cetanowej, czyszczenia i poprawy procesu spalania – stosuj 50ml na 50 litrów paliwa. Dla maksymalnych osiągów stosuj 100ml na 50 litrów paliwa.

Jak widać są dwie opcje lania dodatku :)

 

jedrek1980, miałeś problemy z korektami u siebie? Ja 2 razy miałem i po różnych dziwnych dodatkach się poprawiło :)

 

piotrek305, chyba można to tak nazwać

aktywne składniki AR6800 smarują, czyszczą, poprawiają skuteczność procesu spalania a także podwyższają liczbę cetanową oleju napędowego

 

Ale niech się experci wypowiedzą :)

 

Jeszcze pytanie do używających. Można lać z każdym tankowaniem? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie miałem. Ja leje z każdym tankowanie ale na forum są ludzie którzy mają większe doświadczenie może się wypowiedza

 

Dodane po 42 minutach 16 sekundach:

I juz wiadomo 6800 można stosować co tankowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damian, nie. Od "nabagb"

 

A rozmowa wyglądała tak:

 

Dostalem @ na forum kosmetyka aut. Poszukuje pasty polerskiej (menzerna 3m koch itp)moga byc testery lub opakowania otwarte. Auto na którym chce wykonac korekcjie lakieru to odpowiednik wielkosci tico. Poszukuje firmy osoby malujacej felgi pistoletem lub proszkowo.

 

Mam otwarte pasty. Mogę je sprzedać po 150zł/szt. Felgi mogę pomalować za 2000zł/szt.

 

Jaka to pasta. W jakiej technologi malowanie felg bo coś tanio

 

Pasta najlepsza jaka może być. Była używana do polerowania teleskopu Hubble'a. A felgi malowane metodą transferu diamentowego. Powłoka tak mocna, że nic jej nie ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzychu2805, czekam na opinię, bo też się nad tym zastanawiam :) W jakich proporcjach będziesz lał?

Tak jak wcześniej wspomniano będę lał w proporcji 50 ml na 50 l. Na pewno podzielę się wrażeniami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i w jakiej cenie mozna wypozyczyc odkurzacz pioracy + chemie Warszawa i okolica. Czy jest sens wypozyczac dla jednego fotela przedniego odkurzacz. Gdzie mozna wykonac takie pranie lub zlecic do wykonania nawet do zostawienia Fotela przedniego pasazera. Jaki to koszt auto Fiat Sej

Nadawca :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Gdzie i w jakiej cenie mozna wypozyczyc odkurzacz pioracy + chemie Warszawa i okolica. Czy jest sens wypozyczac dla jednego fotela przedniego odkurzacz. Gdzie mozna wykonac takie pranie lub zlecic do wykonania nawet do zostawienia Fotela przedniego pasazera. Jaki to koszt auto Fiat Sej

 

Nadawca :

też to dostalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.