Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Slovak, spędziłem setki jak nie tysiące godzin za gimbazy nad RBR i TDU na G25. Teraz pykam na padzie bez spiny w Forze ( Horizon2 jest rewelacyjny, mimo ze nie za dużo symulacji tam nie ma ), tutaj pierwszy wyścig w deszczu czy Indy gdzie dostałem oczopląsu i banan na twarzy jest ogromny :kox:

Ani Forza, ani GT, ani TDU to nie są symulatory ;). W RBR również dużo grałem, ale zanim zacząłem dobrze się czuć w danym aucie to sporo czasu spędzałem na ustawianiu setupu, kąta skrętu kierownicy i sporej ilości innych pierdół, nieistotnych dla zwykłego Kowalskiego. W rFactorze również spędziłem masę czasu, głównie ze względu, że wszelkie portale simracingowego używały go jako podstawowej platformy dla swoich lig. rFactor 2 znów nie przypadł mi od gustu i nie potrafię się w nim odnaleźć, dlatego wolę Project CARS, Assetto Corsa i iRacing. 100% bardziej mnie jara grzebanie w setupie w celu osiągnięcia konkurencyjnego czasu i weekendowe wyścigi w ligach, niż jeżdżenie bez sensu dla odstresowania. Dlatego wolę grać na PC z kierownicą (DFGT), niż na padzie i konsoli, która nigdy nie dawała mi żadnego funu z gry. Nikogo podejścia do gier nie neguję i nie narzucam swojego zdania, a jedynie wylewam swoje dotychczasowe doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludwik93, działa to prawie że identycznie jak nasze rodzime Allegro , czy inne tego typu portale . Dawniej można było płacić tylko kartą kredytową teraz realizuje przelewy portal przelewy24.pl .

 

Jak ogarniasz trochę "internety" na 100% sobie poradzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajko, to mnie trochę zaskoczyłeś informacją o możliwości płacenia przez przelewy24. :-]

A mam takie pytanie, jak ma się sprawa z przewalutowaniem w tym przypadku?

Kiedyś patrzyłem z ciekawości jak dokonać zakupu na Ali, ale przelewy zagraniczne w banku w którym mam konto były bardzo duże (z tego co pamiętam 50zł)...

Przelewy24 bierze to jakoś na siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devdill, szczerze to nie pamiętam jak duża jest różnica

Arkadio_Gdansk, ciężko mi powiedzieć do czego to można porównać , mam kilka podobnch od CG i o ile dobrze pamiętam prawie że identyczną Flexi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludwik93, działa to prawie że identycznie jak nasze rodzime Allegro , czy inne tego typu portale . Dawniej można było płacić tylko kartą kredytową teraz realizuje przelewy portal przelewy24.pl .

 

Jak ogarniasz trochę "internety" na 100% sobie poradzisz

Trzeba się rejestrować do kupowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.