Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przyrąbało u mnie w mieście 2cm opadów w ciągu kilkunastu minut. Potoki na ulicach, które idą w dół, bo oczywiście studzienek sie nikomu czyścić nie chce. No i ludzie wypisują na facebooku kto jaką tablice zgubił, jaką znalazł, ktoś tam wrzucił film i jeden z komentarzy mnie rozwalił:

"I wszystkie golfy na glebie pozalewane xD" :D :D :D

 

A tu filmiki dla lubiących apokalipse :D (nie mojego autorstwa)

https://www.youtube.com/watch?v=cKPdKdl9ixU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szimano!

Dziś będąc na myjni na Karczówkowskiej (Kielce) zapytałem stróża czy można przyjechać ze swoim majdanem. W zasadzie to wprost powiedziałem, że mam swoją chemie. Że interesuję mnie wyłącznie program czwarty by spłukać auto i że nie wydam na niego więcej niż 3 lub 4 złote. Co usłyszałem? Że nie ma najmniejszego problemu. Można przyjeżdzać z pianownicami, można z wiaderkami. Warunek jest jeden: nie może być kolejki. Nie zastanawiając się długo zabrałem manele i sprawdziłem czy mnie w konia nie zrobił. Jak powiedział, tak było :)

 

 

BTW KoG na Amigo + Koch na plastikach ;)

 

fVEVTuw.png

 

5kYrkp7.png

 

biw8prj.png

 

THtIz1L.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Mi wczoraj poprawiło humor spalanie w moim samochodzie. 500km w trasie z cały czas działającą klimą i bagażami dla 2 osób i papugi ;D

 

hodcaW.jpg

ZR4C64.jpg

nrEWBm.jpg

 

Do tego informacja, że na pełnym baku do zrobienia spokojnie 700km, bez spiny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, a czym Ty jechałeś? :D

Nie mów, że ta Mazda MX5 na blachach WT to Ty :)

Nie nie, odpoczywalem w Grabowie i spacerujac z piwkiem zauwazylem jak lecisz. Duze zrzadzenie losu, bo z domku do drogi jest jakies 30m a ja wyszedlem tam raz na caly weekend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.