Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Może nie dziś, ale jakiś czas temu na parkingu podczas dekontaminacji za pomocą nafty oświetleniowej podszedł do mnie pewien Pan i zapytał czy usuwam smołę z karoserii. Potwierdziłem. Jednocześnie byłem zaskoczony tym, że jegomość coś się orientuje w temacie detalingu. Potem Pan napomniał, że słyszał o tym iż smołę dobrze usuwa się za pomocą masła. :idea: Trochę się zdziwiłem, wzruszyłem ramionami i w sumie każdy z nas poszedł w swoją stronę. Dopiero w domu zdałem sobie sprawę, że mógł widzieć jak ktoś usuwał smołę za pomocą żółtej glinki valet pro. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dziś, ale jakiś czas temu na parkingu podczas dekontaminacji za pomocą nafty oświetleniowej podszedł do mnie pewien Pan i zapytał czy usuwam smołę z karoserii. Potwierdziłem. Jednocześnie byłem zaskoczony tym, że jegomość coś się orientuje w temacie detalingu. Potem Pan napomniał, że słyszał o tym iż smołę dobrze usuwa się za pomocą masła. :idea: Trochę się zdziwiłem, wzruszyłem ramionami i w sumie każdy z nas poszedł w swoją stronę. Dopiero w domu zdałem sobie sprawę, że mógł widzieć jak ktoś usuwał smołę za pomocą żółtej glinki valet pro. :mrgreen:

 

Jakbym zobaczył, że gość śmiga kostką masła po lakierze to niezależne od nawierzchni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Novus, Bonthyc, muszę was zmartwić, ba, a może raczej i nauczyć, bo gość miał rację, gdyż plamy ze smoły na ubraniach usuwa się własnie tłuszczem (masło może być) ...spytajcie mamy ;)

 

PS: pierwszy lepszy link > http://www.glamki.pl/relaks/pomysl-na-p ... 5_451.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Novus, Bonthyc, muszę was zmartwić, ba, a może raczej i nauczyć, bo gość miał rację, gdyż plamy ze smoły na ubraniach usuwa się własnie tłuszczem (masło może być) ...spytajcie mamy ;)

 

PS: pierwszy lepszy link > http://www.glamki.pl/relaks/pomysl-na-p ... 5_451.html

 

Czytaj ze zrozumieniem panie nauczyciel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xMarcin95x, :idea::idea::idea:

Ktoś mógłby to potwierdzić?

 

Jak najbardziej, mam nad schodami wejściowymi do domu mały daszek posmołowany i niestety jest źle wykończony i jak jest bardzo gorąco to czasem spadnie na płytki mała kropka smoły. Wtedy biorę margarynę/masło, szmateczka i heja. Dwie minuty roboty i śladu nie ma. :good:

 

ps. na aucie nie testowałem i nie przewiduję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymała mnie dziś policja za zatrzymywanie się w niedozwolonym miejscu. Na dodatek po sprawdzeniu dokumentów okazało się, że od czerwca jeżdżę bez przeglądu :D W sumie powinienem już pisać w temacie "Co mnie dziś wkurzyło", ale miła pani policjantka, ładna blondyneczka ( ;) ) oznajmiła, że albo laweta, albo szybko zrobię przegląd :D Podziękowałem, pozdrowiłem, życzyłem spokojnej służby i pognałem do PZMotu na przegląd. Autko po wymianie amorów, elementów zawiasu, hebli itd, kupa kasy wydana na sprawność a dostać mandat za brak przeglądu to by był paradoks :D

 

Mandat 0, punkty 0, straty w ludziach 0 :evil: Happy Day!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lekkim opóźnieniem, ale :lol:

 

Co z tych wszystkich spisywań, jak nazwy dobrze wpisać nie umiejo :mrgreen:

 

image.jpg

 

image.jpg

 

Mimo Eibacha od przeszło 30kkm i przewalonej drogi do domu przez ponad 2 lata amory tył 88/86 przód 76/77 :mrgreen: Reszta o dziwo tez przeszła, nawet wydech od MG spełnia normy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.