Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Też od dziś już śmigam na Windzie 10, migrowałem z Win 8.1.

Nowy system nie muli... widać mocne nawiązania do Win7. Posłuchali użytkowników, nie można było tak od razu... ;)

Coś trzeba płacić dodatkowo? Mam na swoim komputerze Windowsa 7 i jestem z niego zadowolony, ale jak można bez żadnych konsekwencji spokojnie aktualizować to chętnie spróbuję. Może wreszcie na stałe wrócę do Windowsa, po kilka latach na Linuxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj zrobiłem małą modyfikację w swoim rejestratorze G1WH ,tzn. zamocowałem filtr polaryzacyjny według porady na internetach i jest :good:

Dziś trochę pobawiłem się na mieście i wreszcie nagrywam to co jest za szybą, a nie przed :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może masz obiektyw słabo dokręcony do płytki, albo mocowanie tak ustawione ze kamerka jest za daleko szyby, bo jeżdżę z G1WH już jakiś czas i nie zauważyłem żeby łapała ostrość na szybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filtr nie jest od łapania ostrości ;)

Bardziej miałem na myśli to, ze na nagraniach są odbicia deski w słońcu - po to właśnie jest ten filtr.

Teraz czy słońce czy deszcz, noc czy dzień praktycznie nie mam odbić na nagraniach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Mam nawet kawałek folii polaryzacyjnej, natomiast dla mnie cały pomysł przekreśla to stwierdzenie z autowrzuty:

mam taki filtr i jestem zadowolony az do momentu kiedy zapada ciemnosc, niestety w nocy obraz jest bardzo ciemny a po za miastem prawie nic nie widac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja akurat nie jeżdżę w nocy na tyle dużo aby mi to przeszkadzało. Natomiast w poradniku znalezionym na forum zafiry jest tam jeszcze porada dotyczącą jak zdjąć filtr podczerwieni aby polepszyć obraz w nocy z założonym filtrem (nie sprawdzałem wiec nie potwierdzam). Niestety i taka zmiana ma pewne wady z tego co tam czytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wreszcie sprzedałem V50. Bardzo dobrze będę wspominał to auto jak i ten egzemplarz. Niech się sprawuje nowej właścicielce :) Wracając do domu kupiłem orenżadę Helleny, smak z deka inny niż 15 lat temu ale dość miło mi się zrobiło jak to było za dzieciaka. Serio nie piłem oranżady tyle lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.