Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Humor poprawiły mi 2 rzeczy. Wreszcie znalazłem trochę czasu aby poskładać skompletowane części w całość. Wyszedł z tego generator ozonu 7g/h. Docelowo będę chciał jeszcze dokupić i dorzucić jedną przetwornicę z płytkami aby finalnie mieć generator 14g/h

 

4WZb4qp.jpg?1

 

VFW52ud.jpg?1

 

Druga rzecz - znudził mi się dotychczasowy wygląd mojego roweru. Kolor szary, szata graficzna już dość stara. Postanowiłem więc zmienić to na malowanie w stylu nowszych roczników Kony.

PRZED:

 

FQibKrz.jpg?1

 

PO:

 

WQUf7bp.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusze biznesu na allegro, wystawiłem telefon za 1200zł i mi dzownią i piszą że 600-700 mogą dać max, bo to używka w niewiadomo jakim stanie itp :kox::wallbash:

Ja kocham takich co męczą w sprawie fantów do starych BMW,np. wystawione coś za 3stówy,piszę,że da 2 i ciesz się,że za tyle chce kupić,po chwili piszesz(bo z reguły tak jest),że kilku targowało się o 20złotych,to od razu jest dobra,to wysyłaj Pan :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt wychodzi jakieś 480-530 pln. 350 pln zestaw do montażu (ja jeszcze domówiłem mechaniczny wyłącznik czasowy - wyłącznik cyfrowy z pilotem zdalnym to koszt około +100pln) z przesyłką. Do tego obudowa na indywidualne zamówienie - koszt od 90 do 140 pln z przesyłką ( w zależności czy kształt standardowy czy malowanie proszkowe czy jakiś konkretny kolor, wykończenie itp). Montaż samodzielny ma to do siebie, że mozna pod siebie to skonstruować (ja zamontowałem tuż przed przetwornicą z płytkami ozonowymi dodatkową kontrolkę żebym widział czy urządzenie generuje jeszcze ozon czy nie, a oprócz tego wiatrak zamontowałem przed wyłącznikiem czasowym aby po wyłączeniu płytek generujących ozon wiatrak cały czas chodził wymuszając jeszcze obieg powietrza).

Do tego jeszcze ze 40 pln na jakieś śrubki w sklepie elektronicznym (wyłącznik czasowy mechaniczny ich nie ma w zestawie, nóżki (w Castoramie na stoisku ze śrubkami mają takie fajne plastikowe nóżki ze śrubami), jakieś pokrętło do wyłącznika czasowego - można coś kupić a można dopasować (od niektórych kuchenek gazowych pasuje idealnie), cyferki do wyłącznika czasowego (w sklepach kreślarskich można było kiedyś kupić gotowe cyfry i litery wycięte z folii samoprzylepnej - ja znalazłem coś takiego u siebie w pracy z dawniejszych czasów więc miałem to free).

Gotowe ozonatory o takiej wydajności to koszt rzędu 750-800pln. Jeśli więc ktoś ma trochę zdolności do lutowania, składania takich podzespołów to opłaca się to na pewno - w kielni zostaje jakieś 250 - 300pln.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tak się śpieszyłem kiedy wypłacałem pieniądze z bankomatu, że zapomniałem ich wziąć. Dziś odpowiedź na reklamację, złożoną telefonicznie. Jestem zaskoczony, że tak szybko się uwinęli, tym bardziej, że to obcy bankomat.

 

Szanowny Panie,

 

W odpowiedzi na reklamację dotyczącą obciążenia Pana rachunku w dniu 30.06.2015r. tytułem niezrealizowanej wypłaty gotówki w bankomacie pragniemy poinformować, że w dniu 08.07.2015r. Pana rachunek został uznany reklamowaną kwotą w wysokości 350,- PLN.

 

Łącząc wyrazy szacunku pragniemy przeprosić Pana za wszelkie niedogodności związane z powstałą sytuacją.

 

Mając nadzieję, że dalsza współpraca z Bankiem będzie układać się bezproblemowo pozostajemy,

 

z poważaniem

 

Bank Polska Kasa Opieki S.A.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha takie coś mi dziś wpadło

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5519761650

 

myślicie, że to jakiś zdesperowany detailer :D ?

Sadzac po nazwie uzytkownika moze tak byc. Ach te kobiety, niezla niespodzianke mu zostawila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tak się śpieszyłem kiedy wypłacałem pieniądze z bankomatu, że zapomniałem ich wziąć.

Ciekawe czy bankomat je wciągnął z powrotem, bo nikt się nie skusił, czy postanowili być stratni?

Co do tych kartonów - tak nędznej ściemy dawno nie czytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.