Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

to i ja podrzucę kilka fotek z Raceism Opole 2015. Ci którzy nie byli będą mogli rzucić okiem i ocenić co i jak ;) sorry że zdjęcia są nie obrobione itd. ale jest ich dużo i mi się nie chce :kox:

 

https://picasaweb.google.com/1101701492 ... mEvent2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o TG odc.8 2015 ?

Bo znalazłem na EPG: 30 czer 23.00 i 2 lip 22.00

Na wszelki wypadek wrzuciłem w nagrywanie. Choć nie wiem czy to nie był 7 odcinek a nie 8. z tego co pamiętam to z tej serii ostatniej - 22 - poleciało 6 odcinków. Potem była ta zadyma i teraz puścili chyba ostatni - numer 7. 8-9-10 już nie będzie.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyciuteńkie krople rosy na dachu samochodu pod światłem w garażu. Wyglądało to tak jakby lakier był obsypany brokatem, coś pięknego :song:

 

Niestety mój lichy aparat w telefonie tego nie ogarnął i wyszedł klops :/

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyrie Eleison! To ta guma jeszcze żyje??? Ojjjjj nosiło się przy sobie zawsze pudełeczko ze zdjęciami fur z Turbo - zwłaszcza te w kilku egzemplarzach i liczyło na to, że z jakimś ziomalem z dzielni "pamieniam" na inne fury, które dany ziomal miał w nadwyżce. Zacne czasy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach obchodów 20-lecia działalności, sieć sklepów Biedronka zabierze klientów w sentymentalną podróż do lat 90-tych. Już 25 czerwca na sklepowych półkach pojawią się pierwsze artykuły z oferty 20 produktów Vintage, nawiązujące do asortymentu sprzed lat. Będą to chipsy i chrupki Chio, napój Pepsi Cola oraz piwo Okocim – wszystkie w opakowaniach z przeszłości.

Przygotowana wspólnie z partnerami handlowymi oferta produktów Vintage zawiera artykuły, które nie są już dostępne na rynku, a ich opakowania nawiązują do dawnych lat.

 

Pierwsze trzy artykuły z oferty Vintage pojawią się we wszystkich sklepach 25 czerwca, a kolejne będą sukcesywnie wprowadzane w następnych tygodniach. W asortymencie pojawi się 20 produktów, zarówno ogólnospożywczych, jak i chemicznych – m.in. chipsy, piwo, napoje gazowane, słodycze, gumy do żucia, kosmetyki.

 

Ofertę Vintage zainaugurują kultowe chipsy ziemniaczane Chio Chips w dwóch popularnych smakach – papryka i cebulka ze śmietanką oraz chrupki w kształcie krążków Chio Taccos o smaku bekonu. Swym smakiem, recepturą, kształtem, jak i opakowaniem nawiązują do pierwszych chipsów obecnych na polskim rynku. W tym samym tygodniu na sklepowe półki trafi Pepsi z nowej, limitowanej edycji – napój o tradycyjnym smaku będzie dostępny w butelkach z legendarną grafiką. Dedykowaną propozycję dla sieci przygotowali także piwowarzy z Browaru Okocim, którzy już od 170 lat wytwarzają według tradycyjnej receptury piwo o wyjątkowym smaku z wyczuwalną goryczką, świeżym aromatem i kremową pianą. Limitowaną serię piwa Okocim wyróżniają unikalne opakowania nawiązujące do wizerunku marki z lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych. Wszystkie trzy produkty dostępne będą wyłącznie w sklepach Biedronka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj musiałem troche poprzewozić, to taki wjechał:

 

image.jpg

 

W sumie 7 metrów, ale na miescie rewelka. No moze poza cofaniem na ciasnych parkingach, bo ani czujników, ani kamery, ale :mrgreen: Zupełnie inne wrazenia niż chłodnie, furgon to furgon, 163 konie to i Oktę spod świateł się udało zamieszać :lol:

 

A po drodze chyba trafiłem na auto, które robił Mariusz??? :o

 

image.jpg

image hosting over 5mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zajeżdżam na parking marketowy. Parkowałem akurat obok myjni parkingowej. Facet mył jakiegoś mniejszego suva. Patrze a on hyc na koło, położył sie na dachu i myje :D:D

Niezle wykombinowal. Moze zapomnial drabinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.