Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kubik, też ściągnąłem i niestety w miejscu gdzie chciałem spróbować przyspieszenie nie łapało odpowiedniej dokładności :wallbash: A tam gdzie miałbym szansę przycisnąć do 100, to już jest połączone z przelatywaniem przez skrzyżowanie i przejście dla pieszych (w terenie zabudowanym) także pasuję i muszę szukać nowej miejscówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpad na weekend do Łodzi i średnia spalania do samego miasta 3,4 przy średniej prędkości 77 km/h :-D Po przebiciu przez miasto 3,6 :-D Przez miasto trochę przyciskałem, bo ciągle mnie czerwone łapało :-D

 

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mi humor poprawiło zwycięstwo nad martwą materią w postaci wymiany linki sprzęgła. Opis na angielskim forum Sportów idealnie opisuje przebieg tej operacji :

 

open bonnet

swear

shout

cry

close bonnet

 

done

 

:mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaliśmy z narzeczoną dofinansowanie z MDM i kupiliśmy mieszkanie z rynku pierwotnego na całkowicie nowym osiedlu. :song: Niezmiernie się cieszę z tego powodu. :D

Czyżby w Bytomiu przy stawie? :)

W Rudzie Śląskiej.

 

A garażu jeszcze niestety niet. :( Ale trwają poszukiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Poprawiło mi humor to, że kolejny raz moja Fabia została doceniona na Ogólnopolskim Zlocie. Gadżety cieszą, a modele trafiają na półkę do kolekcji :)

Miło również, że Justyna została nagrodzona za wkład w projekt :)

 

YBSQSo.jpg

kp3Gnp.jpg

1V6Toc.jpg

Evxkri.jpg

WHeikK.jpg

pTHHWY.jpg

nb0s2k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rudzie Śląskiej.

A garażu jeszcze niestety niet. :( Ale trwają poszukiwania.

Właściwie miałem na myśli Rude Śląską tylko coś mi sie popieprzyło i napisałem Bytom :) Fajnie, że w bliskiej okolicy będzie zadbany tolek jeździł bo mało coś detailerów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.