Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja to widzę tak: Felka pojemniejsza, oszczędniejsza, w razie awarii (czego Wam nie życzę) taki Czech, Chorwat czy inny mieszkaniec kraju przelotowego nie złoją z Was tyle kasy co mogliby widząc Was w Tolku. A w razie czego to i w Czechach ją sprzedacie. Jakiś pepićek się ucieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, to pozwól, że zepnę Twoje ostatnie zdanie cytatem z klasyka:

 

W życiu rodzinnym mężczyźni bywają lekkomyślni, powodują się rozumem, a nie sercem, wielu rzeczy nie pojmują, ale kobieta pojmuje wszystko. Wszystko zależy od niej. Dano jej wiele, przeto wiele się od niej żąda.

 

Antoni Czechow

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Michał moze quada użyczy jak nie ma smarta... leciałoby się jak micz djukanon w Słonecznym patrolu po takiej kamienistej, chorwackiej plaży :mrgreen: Marzenia... mogę tylko pomarzyć o takich frykasach leżąc nad Zalewem Zegrzyńskim gniotąc się miezy grillami i potatułowanymi grubasami w kajdanach na szyjach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, quad tak rozchwytywany, że od zeszłego lata stoi w miejscu. Tylko przepalam co niedziela w porze obiadowej, coby przypomnieć że istnieje.

 

U mnie też nic się nie szykuje, więc może mintaja się uda rozpatroszyć nad zalewem, priv kolego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie,takie wpisy i ich otoczka,poprawiają humor :D

Ogólnie,nikt nie poruszył istotnej kwestii,wzrost przebiegu...chyba,że polecicie w okolice niemieckiej granicy i zajedziecie na moment na bieżącą renowację licznika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buka, ja to miałem beke jak jakaś firma wzięłą moje CV z Biura Karier Uniwersytetu Łódzkiego. Zadzwonili do mnie, okazało się, że to call center więc już na wstępie byłem na nie. 8zł brutto i konkursy z nagrodami. Jakbym chciał brać udział w konkursach to bym do wesołego miasteczka poszedł :kox:

Ogólnie to nie wiem jak oni te firmy weryfikują. Zaznaczyłem branże finansową i BPO a tu telefon z call center :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.