Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Justyna wierna Mobilowi w Tolku :)

Myślałem, że może też RedLine będzie :kox:

 

Pakiet Archoili :good:

 

skoro coś jest dobre to po co zmieniać :D Red line może wpadnie później ;) Olej będzie wymieniany w poniedziałek, Tolek pojeździ sobie trochę po mieście potem trasa do Chorwacji i po powrocie znów wymiana oleju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolek ma słaby silnik, będzie dość mocno załadowany (4 osoby + bagaż) + działająca klima = totalny muł. Obroty będzie miał przez większość trasy 3,5 - 4 tys. i jazda autostradą. Olej zdąży się przepracować. Tym bardziej, że jazda po górach też go czeka.

 

Poza tym po płukance wolę dwa razy zmienić olej. Mobil to nie jakiś majątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damian, u mnie licznikowe 100 = 100 wg GPS :o

 

a sprawdzałeś przy wyższych ;) Przy 245 licznikowych miałem 236 na GPS :D

 

booohal, ja sobie op-comem programuje rozmiar koła, kiedy zmieniam z zimowych na letnie :kox:

+1 też to czynię :kox:

 

a tak żeby nie było ot

 

to właśnie niedawno wskoczyły nowe 18ki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq92, ale SERVICE Cie nie opuszcza :D

Odcięte poduchy, przynajmniej w kierownicy i nie wiem czy jest sens lutować kable pod fotelami. Się narobię a nie będzie to przyczyną. Przyzwyczaiłem się xD

 

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolek ma słaby silnik, będzie dość mocno załadowany (4 osoby + bagaż) + działająca klima = totalny muł. Obroty będzie miał przez większość trasy 3,5 - 4 tys. i jazda autostradą. Olej zdąży się przepracować. Tym bardziej, że jazda po górach też go czeka.

Jeżeli masz w Toledo silnik o oznaczeniu AKL to i tak musisz uważać na aluminiowy blok silnika, b o z biegiem czasu, niezależnie od ilości wymian oleju zaczną się z nim dziać niefajne rzeczy - wiem, bo przerabiałem na swojej Skodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.