Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj narzekałem na uszkodzony amortyzator, a dziś udało się dorwać w dobrej cenie komplet Sachsów + springi KW -30mm :) będzie -10mm w stosunku do poprzedniego ustawienia :D

Jeszcze tylko poduszki i łożyska i będzie zawieszenie skompletowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuflik skąd wiedziałeś :o;) chodzą mi takie pomysły po głowie, żeby fałkę wystawić i pójść w coś rodzinnego. Ale jak wsiąde, odpalę, przejade się po swojemu to myśli od razu odchodzą. Tym bardziej że to takie oszczędne auto. Ostatnio na 63l lpg zrobiłem 450km :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarrciN a z dzieckiem czy jako para? Tutaj jest tak 3/4 osób z małymi dziećmi :) No chyba, że później coś się zmienia :D

 

Ogólnie to hotel spoko. Bardzo fajne tereny wokół hotelu. Z dala od wszystkiego. Trzeba tutaj dojechać piaszczystą drogą więc zapomnij o myciu przed (ja niestety tego nie wiedziałem :P )

 

Znając moją żonę to na jej blogu pewnie niebawem powstanie wpis o Mikołajki Resort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubik, daj znac co i jak, bo właśnie dopiero co zdecydowałem sie na BH korrosola głównie ze względu właśnie na cenę ;)

Dziś lub jutro wrzucę zdjęcia,ogólnie pierwsze wrażenie po odkręceniu i aplikacji,nie wali jajem nic,a nic :dontknow::kox:

Robotę robi i wydajny dość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.